تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار HanGil IT AStrutTie 2017 v2.0 – Win

AStrutTie یک نرم افزار تجزیه و تحلیل / طراحی مدل استراتژی برای اعضای بتن با ناحیه تنش های ناخواسته است. این نرم افزار کاربران را قادر می سازد تا کابینت (bracket)، پایه آبرت / پایه، تیراندازی پل مورب (قاعده اسکله)، گوشه چارچوب، محوطه لنگر، پرتو عمیق پشتیبانی شده / پیوسته عمیق، مشترک پرتو ستون، جعبه PSC و غیره را طراحی کند. (ACI 318، AASHTO LRFD) و اروپا (EuroCode 2) کدهای و مشخصات. نرم افزار HanGil IT AStrutTie با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاص خود شما در امر مدل‌سازی کششی و فشاری بتن دارای تنشی به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدل‌سازی کششی و فشاری بتن دارای تنشی برای خود داشته باشید.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

App HanGil IT AStrutTie center

ویژگی های نرم افزار HanGil IT AStrutTie :– سادگی کار با نرم افزار– طراحی و آنالیز سرتیر، طاقچه، تکیه‌گاه، پایه، پی ستونی و سر شمع– طراحی و آنالیز گوشه چهارچوب، لنگرگاه، تیرهای یک طرفه و دو طرفه عمیق با بارگذاری متمرکز– طراحی اتصالات داخلی و خارجی تیر و ستون و دیافراگم در شاه‌تیر– طراحی بر اساس کدهای AASHTO LRFD (2014) و ACI 318-14 (2014) و یوروcode 2 (2004)– نمایش گرافیکی و جدولی نتایج آنالیز سازه و گزارش‌های طراحی– آنالیز خرپا (Truss Analysis) به صورت Determinate و Indeterminate– ویرایش Template های سازه و ورودی و خروجی مدل‌های DXF-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی مدل‌سازی کششی و فشاری بتن دارای تنشی– نرم افزار کاربردی مدل‌سازی کششی و فشاری بتن دارای تنشی-انجام مدل‌سازی کششی و فشاری بتن دارای تنشی با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار HanGil IT AStrutTie  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   HanGil ITنوع نرم افزار :  ابزار مدل‌سازی کششی و فشاری بتن دارای تنشینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

HanGil IT AStrutTie

HanGil IT AStrutTie 2017 v2.0

AStrutTie is a strut-tie model analysis/design software for concrete members with disturbed stress region(s). It enables users to design corbel (bracket), abutment/pier footing, bridge pier coping (pier cap), frame corner, anchorage zone, simply supported/continuous deep beam, beam-column joint, PSC box, etc. The software supports U.S (ACI 318, AASHTO LRFD) and Europe (EuroCode 2) codes and specifications.

لینک دانلود