تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Hasleo Data Recovery v5.0 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/02/16نسخه جدید Hasleo Data Recovery v5.0 اضافه شد.

در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های بازیابی اطلاعات از دست رفته افزوده می شود، تعداد نرم افزار های موجود در این زمینه هم روز به روز بیشتر می شود و شرکت های بسیاری سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه بازیابی اطلاعات از دست رفته دارند. اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که در حال کارکردن با بازیابی اطلاعات از دست رفته هستید نرم افزار Hasleo Data Recovery ابزاری است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه بازیابی اطلاعات از دست رفته بر آورده سازید. نرم افزار Hasleo Data Recovery با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاصی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی، راهنمای موجود در برنامه با دارا بودن مثال های متعدد و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه بازیابی اطلاعات از دست رفته به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. نرم افزار Hasleo Data Recovery تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار Hasleo Data Recovery می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. اگر شما هم از کسانی هستید که با این نرم افزار کار می کنید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دائمی و لینک مستقیم دانلود کنید.

ویژگی های نرم افزار Hasleo Data Recovery :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی بازیابی اطلاعات از دست رفته– نرم افزار کاربردی بازیابی اطلاعات از دست رفته-انجام بازیابی اطلاعات از دست رفته با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار Hasleo Data Recovery  :نوع نرم افزار :  ابزار بازیابی اطلاعات از دست رفتهپلتفرم : Windowsزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Hasleo 

Hasleo Data Recovery v5.0

Hasleo Data Recovery is a powerful and reliable data recovery software to solve your data loss problems whether you deleted some files by accident, formatted a drive or encountered a system crash and lost some files. With only three-step, you can get back lost files from PC hard drive, external hard drive, USB flash drive, SD card, digital camera, mobile phone, MP3/MP4 player and other storage media. And you can recover all your lost files from Windows BitLocker encrypted drive.


Here are some key features of "Hasleo Data Recovery":
- Recover data from BitLocker encrypted partition.
- Supported file system types: FAT32, NTFS and exFAT file systems.
- Recover documents, emails, photos, videos, audio files and more.
- Recover lost data from hard drive, USB drive, Memory card, digital camera and other storage media.

لینک دانلود