تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Heat Transfer Consultant ACX v3.5 – Win

برنامه اچ تی سی ACX برای طراحی یا تجزیه و تحلیل API نوع هوا مبدلهای حرارتی (یا هوای گرم) طراحی شده است. این مبدلها شامل بسته های لوله مستطیلی است که یکبار در خارج از لوله جریان هوا ایجاد می کند. لوله ها ممکن است باله بالا، باله کم یا دشت (بدون باله). نوع اصلی تجهیزات در نظر گرفته شده است که از یک کولر هوایی (بخاری) که در آن طرفداران جریان محوری هوا در سراسر لوله ها را تحریک می کند. انواع دیگر مبدل های ACX مورد توجه قرار گیرندگان گرمایش، بازدهنده ها و بازسازی ها هستند. مایع خارج از لوله ممکن است هوا یا گازهای دیگر یا مخلوط گاز باشد. امروزه بسیاری از شرکت های نرم افزاری با توجه به نیاز کاربران در زمینه های مختلف  طراحی و آنالیز مبدل‌های حرارتی و نیاز به ابزارهای گوناگون به منظور  طراحی و آنالیز مبدل‌های حرارتی در سیستم ها، اقدام به تولید مجموعه های نرم افزاری می نمایند که در آن ها ابزارهای مختلفی در آن گردآوری شده اند و کاربران در این نرم افزارها در واقع با یک دسترسی به منوها و کاربری های مختلف در زمینه  طراحی و آنالیز مبدل‌های حرارتی برای سیستم های خود سر و کار دارند. چنین ابزارهایی را معمولا شرکت های تولید کننده نرم افزارها در غالب نام های مختلفی ارائه می کنند.  Heat Transfer Consultant ACX یک نرم افزار در گروه  طراحی و آنالیز مبدل‌های حرارتی است که امروزه جزو مطرح ترین و پرطرفدارترین گروه های نرم افزار است. این نرم افزار به کمک رابط گرافیکی بسیار مناسب خود ، تجربه کار بسیار لذت بخشی را برای شما به ارمغان می آورد. نرم افزار Heat Transfer Consultant ACX به دلیل سازگاری بالا و منو گرافیکی خوب خود جزو نرم افزار های کارآمد  طراحی و آنالیز مبدل‌های حرارتی است. از ویژگی های مهم نرم افزار Heat Transfer Consultant ACX می توان به سادگی کار، دسترسی آسان و کنترل کاربری بسیار قوی، سازگاری با تمامی سامانه های سخت افزاری، حجم بسیار کمتر و مناسب تر نسبت به دیگر نرم افزار های مشابه و راهنمای قویی است. .  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

www.download.ir APP Heat Transfer Consultant ACX2

ویژگی های نرم افزار Heat Transfer Consultant ACX :– سادگی کار با نرم افزار– طراحی و آنالیز شامل کولر، بخاری، دستگاه تقطیر و اواپراتور– طراحی و آنالیز مبدل‌های حرارتی به ساده‌ترین شکل ممکن– پشتیبانی از لوله‌هایی با پره‌های بلند، پره‌های کوتاه و بدون پره– در نظر گرفتن تجهیزات بر اساس مبدل‌‌های هوا خنک– شامل مبدل‌های پیش‌گرم‌کن‌، کوره بازیاب گرما و تقویت کننده‌– انتخاب جریان خارج لوله از هوا یا گاز و یا مخلوطی از گاز‌‌ها-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی  طراحی و آنالیز مبدل‌های حرارتی– نرم افزار کاربردی  طراحی و آنالیز مبدل‌های حرارتی-انجام  طراحی و آنالیز مبدل‌های حرارتی با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Heat Transfer Consultant ACX  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Heat Transferنوع نرم افزار :  ابزار  طراحی و آنالیز مبدل‌های حرارتینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Heat Transfer Consultant ACX v3.5

HTC ACX program will design or analyze API type air cooled (or air heated) heat exchangers. These exchangers consist of rectangular tube bundles with air flowing once across the outside of the tubes. The tubes may be high fin, low fin or plain (no fins). The primary equipment type considered is that of an aerial cooler (heater) where axial flow fans force the air across the tubes. Other exchanger types considered by ACX are preheaters, recuperators and regenerators. The fluid outside the tubes may be air or other gases or gas mixtures.

لینک دانلود