دانلود نرم افزار Heat Transfer Consultant STX v3.5 – Win

HTC STX برای کمک به مهندس مبدل حرارتی برای ساخت طرح های رقابتی و قابل اعتماد برای مبدلهای حرارتی نوع TEMA صنعتی است. STX در طراحی، رتبه بندی یا حالت ارزیابی عمل می کند. یک رویه بهینه سازی مورد، طول مبدل را با توجه به هزینه بهینه سازی می کند. یک برنامه ویژه برای reboiler عمودی ترموسفون و تبخیر کننده فیلم سقوط است. بسیاری از موارد مختلف ممکن است یک بار در حالت دسته ای خاص اجرا شوند. اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که با طراحی پوسته و لوله‌ی مبدل‌های حرارتی سر و کار دارید و نیازمند یک نرم افزار مناسب در زمینه طراحی پوسته و لوله‌ی مبدل‌های حرارتی هستید ،نرم افزار Heat Transfer Consultant STX یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای طراحی پوسته و لوله‌ی مبدل‌های حرارتی جزو برترین نرم افزار ها در زمینه طراحی پوسته و لوله‌ی مبدل‌های حرارتی است. ابزارهای طراحی پوسته و لوله‌ی مبدل‌های حرارتی با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. نرم افزار Heat Transfer Consultant STX با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاص خود شما در امر طراحی پوسته و لوله‌ی مبدل‌های حرارتی به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای طراحی پوسته و لوله‌ی مبدل‌های حرارتی برای خود داشته باشید.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

www.download.ir Heat Transfer Consultant STX center

ویژگی های نرم افزار Heat Transfer Consultant STX :– سادگی کار با نرم افزار-محاسبه فاکتور رسوب موجود برای یک مبدل خاص– تعیین شرایط عملیاتی خاص انواع مبدل‌ها– انجام ارزیابی برای مشخص کردن کارآمد بودن یا نبودن مبدل– تعیین وظایف و وضعیت خروجی مبدل‌ها– بررسی کاهش فشار و سطح مایع مورد نیاز برای یک نرخ گردش خاص– معلوم کردن نرخ گردش و کسر تبخیر شده در سطح مایع مشخص-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی طراحی پوسته و لوله‌ی مبدل‌های حرارتی– نرم افزار کاربردی طراحی پوسته و لوله‌ی مبدل‌های حرارتی-انجام طراحی پوسته و لوله‌ی مبدل‌های حرارتی با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Heat Transfer Consultant STX  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Heat Transferنوع نرم افزار :  ابزار طراحی پوسته و لوله‌ی مبدل‌های حرارتینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Heat Transfer Consultant STX v3.5

HTC STX is designed to assist the heat exchanger engineer to obtain competitive and reliable designs for industrial TEMA type shell and tube heat exchangers. STX operates in the design, rating or evaluation mode. A case optimization routine will optimize the length of the exchanger with respect to cost. A special routine is included for vertical thermosiphon reboilers and falling film evaporators. Many different cases may be run at once in the special batch mode.

لینک دانلود