دانلود نرم افزار Hex Editor Neo v6.44.01.6234 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/03/13نسخه جدید Hex Editor Neo v6.44.01.6234 اضافه شد.

Hex Editor Neo یک فایل دودویی برای ویرایش نرم افزار برای ویندوز است. مجموعه ای از ویژگی های غنی و مفید، به تمام توسعه دهندگان نرم افزار و سخت افزار کمک می کند تا با داده های ASCII، hex، decimal، float، double و binary کار کنند. عملکرد بهینه سازی شده، رابط کاربر با دقت تنظیم شده در میان سطح جدیدی از ثبات برنامه، مقدار زیادی از شما را ذخیره می کند. زمان، پول و اعصاب با ارزش در هنگام کار با فایل های دودویی. ایجاد تکه های فقط با دو کلیک موس خود را EXE، DLL، DAT، AVI، MP3، JPG فایل ها با undo / redo نامحدود. سابقه عملی بصری را با شاخه ای طعم دهید. برای سرعت عملکردهای درخواست شده بهینه سازی شده است. همچنین اجازه می دهد تا شما را به ادامه کار با یک سند در حالی که برنامه مشغول انجام عملی طولانی در سند دیگر باز است.فقط Hexeditor نئو به شما اجازه می دهد برای ویرایش فایل های بزرگ بدون مشکل. Hex Editor Neo یک نرم افزار قویی و کاربردی از محصولات شرکت Hex Editor است که در رده نرم افزار های ویرایش فایل های باینری قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه ویرایش فایل های باینری است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های ویرایش فایل های باینری امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار Hex Editor Neo را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های ویرایش فایل های باینری است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار Hex Editor Neo با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه ویرایش فایل های باینری همراهی خواهد کرد. نرم افزار Hex Editor Neo تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای ویرایش فایل های باینری برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه ویرایش فایل های باینری و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir App Hex Editor Neo center

ویژگی های نرم افزار Hex Editor Neo : – سادگی کار با نرم افزار – جستجو در داخل برنامه – قابلیت Undo و Redo به صورت نامحدود – انتخاب، بارگذاری و ذخیره فایل ها به صورت گروهی – دارای تاریخچه فعالیت های انجام گرفته – ساخت Patch -محیط بسیار قویی -ابزار بسیار قویی ویرایش فایل های باینری – نرم افزار کاربردی ویرایش فایل های باینری -انجام ویرایش فایل های باینری با در کمترین زمان -و …. مشخصات نرم افزار Hex Editor Neo  : پلتفرم   : PC / Laptop زبان : انگلیسی سال انتشار : 2019 شرکت سازنده :   Hex Editor نوع نرم افزار :  ابزار ویرایش فایل های باینری نوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Hex Editor Neo

نام: Hex Editor Neo
شرکت سازنده: hhdsoftware
ورژن: v6.44.01.6234
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Hex Editor Neo v6.44.01.6234

Hex Editor Neo is a binary files editing software utility for Windows. It's rich and handy set of features will help all software and hardware developers working with ASCII, hex, decimal, float, double and binary data.Highly optimized performance, carefully tuned user interface among with new level of application stability will save a lot of your time, money and precious nerves while working with binary files. Make patches with just two mouse clicksmanipulate your EXE, DLL, DAT, AVI, MP3, JPG files with unlimited undo/redo. Taste the visual operation history with branching.Hexeditor is highly optimized to quickly perform the requested actions. It also allows you to continue working with a document while application is busy performing lengthy operation on another opened document.Only Hexeditor Neo will allow you to edit large files without troubles.

لینک دانلود