تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Honeywell Predict v6.1.19.465 – Win

Honeywell Predict® به کاربران کمک می کند تا خوردگی و فرسایش در فولاد کربن را در محیط های CO2 و H2S پیش بینی و کنترل کنند. این پژوهش بر روی تحقیقات خوردگی Honeywell برای به دست آوردن اثرات عوامل کلیدی محیطی و عملیاتی بر میزان خوردگی متمرکز است. نظارت و کنترل خوردگی مؤثر، کاربران را قادر می سازد تا عمر دارایی ها را به حداقل برسانند، زیان های تولید را کاهش دهند و قوانین را رعایت کنند. امروزه بسیاری از شرکت های نرم افزاری با توجه به نیاز کاربران در زمینه های مختلف مهندسی کنترل و خوردگی و نیاز به ابزارهای گوناگون به منظور مهندسی کنترل و خوردگی در سیستم ها، اقدام به تولید مجموعه های نرم افزاری می نمایند که در آن ها ابزارهای مختلفی در آن گردآوری شده اند و کاربران در این نرم افزارها در واقع با یک دسترسی به منوها و کاربری های مختلف در زمینه مهندسی کنترل و خوردگی برای سیستم های خود سر و کار دارند. چنین ابزارهایی را معمولا شرکت های تولید کننده نرم افزارها در غالب نام های مختلفی ارائه می کنند.  Honeywell Predict یک نرم افزار در گروه مهندسی کنترل و خوردگی است که امروزه جزو مطرح ترین و پرطرفدارترین گروه های نرم افزار است. این نرم افزار به کمک رابط گرافیکی بسیار مناسب خود ، تجربه کار بسیار لذت بخشی را برای شما به ارمغان می آورد. نرم افزار Honeywell Predict به دلیل سازگاری بالا و منو گرافیکی خوب خود جزو نرم افزار های کارآمد مهندسی کنترل و خوردگی است. از ویژگی های مهم نرم افزار Honeywell Predict می توان به سادگی کار، دسترسی آسان و کنترل کاربری بسیار قوی، سازگاری با تمامی سامانه های سخت افزاری، حجم بسیار کمتر و مناسب تر نسبت به دیگر نرم افزار های مشابه و راهنمای قویی است. .  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

App Honeywell Predict center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Honeywell Predict :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی– پیش‌بینی نرخ کلی خوردگی و خوردگی سر خط برای فولاد کربنی– پیش‌بینی نرخ رفتگی و فرسایش برای فولاد کربنی و پنج آلیاژ مقاوم به خوردگی– محاسبه احتمال وجود یا پیش آمدن خوردگی حفره‌ای (Pitting)– در نظر گرفتن تأثیر رفتار فاز آب، آنالیز شیمیایی آب، مقیاس‌پذیری، جریان چندفازی-ابزار بسیار قویی مهندسی کنترل و خوردگی– نرم افزار کاربردی مهندسی کنترل و خوردگی-انجام مهندسی کنترل و خوردگی با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Honeywell Predict  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Honeywell Predictنوع نرم افزار :  ابزار مهندسی کنترل و خوردگینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Honeywell Predict

Honeywell Predict v6.1.19.465

Honeywell Predict® helps users predict and control carbon steel corrosion and erosion in CO2 and H2S environments. It draws on Honeywell’s corrosion research to capture the effects of key environmental and operating parameters on corrosion rates. Effective corrosion monitoring and control enables users to extend asset life, minimize production losses and comply with regulations.

لینک دانلود