تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Honeywell Socrates v10.0.17.0 – Win

هونیکول سقراط یک سیستم انتخاب آلیاژ مقاوم در برابر خوردگی مقاوم در برابر خوردگی (CRA) برای کاربردهای نفت و گاز خوردگی است. سقراط کمک می کند تا CRA ها را برای استفاده در محصوالت خاص نفت و گاز ترش، ارزیابی کند. استفاده از CRAs در برنامه های کاربردی نفت و گاز صنعت را با ارائه راه حل های متالورژی برای پاسخ دادن به برنامه های کاربردی به چالش کشیدن که فولاد کربن یک گزینه امکان پذیر نیست انقلاب صنعت. این تصمیمات را با استفاده از داده های برنامه های صنعتی مشترک (JIP)، تجربه گسترده ای در زمینه و آخرین محدودیت های خدمات NACE MR0175 / ISO 15156 کمک می کند. ابزارهای انتخاب آلیاژهای مورد نیاز در صنایع نفت و گاز امروزه جزو پر طرفدار ترین گروه های نرم افزاری هستند که روز به روز در حال پیشرفت و افزایش تعداد کاربران و به طبع نرم افزار ها در این رده بخوبی قابل لمس است، این گروه از نرم افزار ها با توجه به اینکه جزو رده های مهم در طراحی و تولید نرم افزار ها هستند، به صورت فراگیری در همه زمنیه ها در حال پیشرفت است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های انتخاب آلیاژهای مورد نیاز در صنایع نفت و گاز افزوده می شود. نرم افزار Honeywell Socrates تمامی نیازهای شما را در امر انتخاب آلیاژهای مورد نیاز در صنایع نفت و گاز برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار Honeywell Socrates می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف، امکانات بیشمار برای کاربران مبتدی و حرفه ایی و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای انتخاب آلیاژهای مورد نیاز در صنایع نفت و گاز برای خود داشته باشید.  اگر مدت ها با نرم افزار های مختلف سعی در برآورده کردن نیازهای  خود در زمینه انتخاب آلیاژهای مورد نیاز در صنایع نفت و گاز کرده اید، اکنون می توانید به سادگی و با اطمینان خاطر نرم افزار Honeywell Socrates را دانلود از کار کردن با آن لذت ببرید.

App Honeywell Socrates center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Honeywell Socrates :– سادگی کار با نرم افزار– مناسب برای صنایع نفت و گاز یا مرتبط با نفت خام– ارائه راه‌کارهای متالورژیکی در مواقع عدم کاربردی بودن فولاد کربنی– تصمیم‌گیری بر پایه خواص مواد مطابق JIP و تجربه تخصصی در این زمینه– در نظر گرفتن حد سرویس‌دهی مطابق NACE MR0175 و ISO 15156– یافتن بهترین ماده مقاوم به خوردگی برای محیط‌های کلریدی و گوگرد بالا– شیوه کاری ساده نرم افزار به همراه آموزش‌های لازم– سازگار با سایر نرم افزارهای شرکت Honeywell-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی انتخاب آلیاژهای مورد نیاز در صنایع نفت و گاز– نرم افزار کاربردی انتخاب آلیاژهای مورد نیاز در صنایع نفت و گاز-انجام انتخاب آلیاژهای مورد نیاز در صنایع نفت و گاز با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Honeywell Socrates  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Honeywellنوع نرم افزار :  ابزار انتخاب آلیاژهای مورد نیاز در صنایع نفت و گازنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Honeywell Socrates

Honeywell Socrates v10.0.17.0

Honeywell Socrates is a comprehensive corrosion resistant alloy (CRA) material selection system for corrosive oil and gas applications. It enables users to make consistent, optimized choices based on real corrosion engineering data and rigorous materials engineering guidelines. Socrates helps evaluate CRAs for use in specific sour oil and gas production environments. The use of CRAs in oil and gas applications has revolutionized the industry by providing metallurgical solutions to address challenging applications where carbon steel is not a feasible option. It aids decision-making by drawing on proprietary Joint Industry Program (JIP) data, extensive field experience, and the latest NACE MR0175/ISO 15156 service limits.

لینک دانلود