تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Hybrid L v10.2.0 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/10/16نسخه جدید Hybrid L v10.2.0 اضافه شد.

استفاده از نرم افزار های ویرایشگر کد های HTML  روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که با ویرایشگر کد های HTML  سر و کار دارید و نیازمند یک نرم افزار مناسب در زمینه ویرایشگر کد های HTML  هستید ،نرم افزار HybridL یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای ویرایشگر کد های HTML  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه ویرایشگر کد های HTML  بر آورده سازید.  امروزه استفاده از ویرایشگر کد های HTML  به صورت روز افزونی در حال افزایش است و این زمنیه ظهور نرم افزار های بسیار زیادی را در زمنیه ویرایشگر کد های HTML  باعث شده است. ابزارهای ویرایشگر کد های HTML  با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. با گسترش استفاده از ویرایشگر کد های HTML  نرم افزارهای بسیاری وارد این عرصه شده اند که هر کدام به نحویی سعی دارند که نیازهای کاربران در زمینه کار با ویرایشگر کد های HTML  را برآورده سازند. هر یک از این نرم افزار ها با ارائه خدمات در بخش های مختلف کار با ویرایشگر کد های HTML  سعی دارند در رده بهترین های این حیطه باشند.آنچه که در تهیه هر نرم افزار جلب توجه می کند این است که آیا این نرم افزار می تواند نیاز کاربر را در زمینه ویرایشگر کد های HTML  برآورده سازد و یا نه ؟ بی شک جواب مثبت است چرا که HybridL به خوبی نیازهای شما را در زمینه ویرایشگر کد های HTML  برآورده خواهد ساخت ، پس اگر نیازمند یک نرم افزار جهت کار در زمینه ویرایشگر کد های HTML  هستید ، نرم افزار HybridL تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. نرم افزار HybridL با دارا بودن یک محیط کاربری قویی به همراه گرافیک عالی به خوبی تمامی نیازهای شما را در زمینه ویرایشگر کد های HTML  به خوبی بر آورده کرده است. بی شک پس از استفاده از HybridL دیگر به هیچ نرم افزار دیگری نیاز نخواهید داشت چرا که نرم افزار HybridL به خوبی توانسته است تمامی ابزارهای مورد نیاز برای کار بر روی ویرایشگر کد های HTML  را برای شما فراهم آورد. از ویژگی های اساسی نرم افزار HybridL می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما در زمنیه ویرایشگر کد های HTML  اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای ویرایشگر کد های HTML  برای خود داشته باشید.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

HybridL center

ویژگی های نرم افزار HybridL :– سادگی کار با نرم افزار– ویرایشگر HTML– امکان مشخص کردن سینتکس ها– شماره گذاری خطوط– مرورگر یکپارچه– حالت طراحی WYSIWYG– ابزار های مختلف کد نویسی– بهینه سازی موتور جستجو (SEO)-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی ویرایشگر کد های HTML– کاربردی در امر ویرایشگر کد های HTML-انجام ویرایشگر کد های HTML  با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار HybridL  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Vormbaum EDVنوع نرم افزار :  ابزار ویرایشگر کد های HTMLنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

HybridL

Hybrid L v10.2.0دانلود نرم افزار Hybrid L v10.2.0 - Win

Advanced HTML editor/designer provides integrated browser view (IE) and designmode. Switch immediately between source, browser and designer. The designer allows editing your HTML pages in WYSIWYG mode.Features:
WYSIWYG HTML Designer
Code Proposals
Embedded browser
Link Checker
Search Engine Optimization (SEO)
Sitemap generator
Registers your website with Google

لینک دانلود