دانلود نرم افزار Hydromantis СapdetWorks v2.5d – Win

 

Hydromantis СapdetWorks یک نرم افزار قویی و کاربردی از محصولات شرکت Hydromantis  است که در رده نرم افزار های مدیریت مالی پروژه های آب و فاضلاب قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه مدیریت مالی پروژه های آب و فاضلاب است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های مدیریت مالی پروژه های آب و فاضلاب امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار Hydromantis СapdetWorks را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های مدیریت مالی پروژه های آب و فاضلاب است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار Hydromantis СapdetWorks با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه مدیریت مالی پروژه های آب و فاضلاب همراهی خواهد کرد. نرم افزار Hydromantis СapdetWorks تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدیریت مالی پروژه های آب و فاضلاب برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه مدیریت مالی پروژه های آب و فاضلاب و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

Hydromantis СapdetWorks 5 - Copy www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Hydromantis СapdetWorks : – سادگی کار با نرم افزار -محیط بسیار قویی -سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز -ابزار بسیار قویی مدیریت مالی پروژه های آب و فاضلاب – نرم افزار کاربردی مدیریت مالی پروژه های آب و فاضلاب -انجام مدیریت مالی پروژه های آب و فاضلاب با بیشترین سرعت و کمترین زمان -حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها -و …. مشخصات نرم افزار Hydromantis СapdetWorks  : پلتفرم   : PC / Laptop زبان : انگلیسی سال انتشار : 2018 شرکت سازنده :   Hydromantis نوع نرم افزار :  ابزار مدیریت مالی پروژه های آب و فاضلاب نوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

CapdetWorks uses a unit costing approach which features an extensive costing database. Our unit costs are carefully researched based on discussions with manufacturers, suppliers, and consultants. Access a comprehensive database of costing information for all types of treatment equipment. Users can adjust the equipment costs and the index.

Hydromantis СapdetWorks

لینک دانلود

0 replies

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *