تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار I-GIS GeoScene3D v10.0.13.574 – Win

GeoScene3D یک نرم افزار مدل سازی زمین شناسی 3D برای تجسم داده های علوم زمین است، ساخت مدل های زمین شناسی به منظور توزیع نتایج . این نرم افزار به خوبی برای دانشمندان علوم زمین در سازمان های دولتی و خصوصی که با زمین شناسی مهندسی، آب های زیرزمینی، آلودگی خاک یا سایر وظایف مربوط به تدوین و تفسیر یا تجسم انواع داده ها کار می کنند، مناسب است. GeoScene3D امکان تجسم طیف وسیعی از داده های علوم زمین را فراهم می کند. به عنوان مثال چاه ها، داده های ژئوفیزیکی، شیمی خاک و آب، سطوح زمین و لایه های زمین شناسی. علاوه بر این، همچنین ممکن است مدل های زمین شناسی را با استفاده از نرم افزار در یک فرایند مدل سازی درست تعریف کنیم. از دستورالعمل یا تولید نیمه اتوماتیک نقاط تفسیر لایه، از طریق تولید سطوح لایه با استفاده از تکنیک های اینترلیلی پیشرفته، به صادرات نهایی سطوح لایه برای پردازش بیشتر در نرم افزار های دیگر مانند FeeFlow، Modflow و یا مشابه. I-GIS GeoScene3D یک نرم افزار قویی و کاربردی از محصولات شرکت I-GIS است که در رده نرم افزار های مدل‌سازی سه‌بعدی زمین‌شناسی قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه مدل‌سازی سه‌بعدی زمین‌شناسی است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های مدل‌سازی سه‌بعدی زمین‌شناسی امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار I-GIS GeoScene3D را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های مدل‌سازی سه‌بعدی زمین‌شناسی است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار I-GIS GeoScene3D با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه مدل‌سازی سه‌بعدی زمین‌شناسی همراهی خواهد کرد. نرم افزار I-GIS GeoScene3D تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدل‌سازی سه‌بعدی زمین‌شناسی برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه مدل‌سازی سه‌بعدی زمین‌شناسی و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir I-GIS GeoScene3D center

ویژگی های نرم افزار I-GIS GeoScene3D :– سادگی کار با نرم افزار– ساخت مدل‌های زمین‌شناسی به همراه جزئیات کامل– دارای قابلیت‌های تحلیلی آب‌های زیرزمینی، آلودگی خاک و تفسیر داده‌ها– کاربردی برای چاه‌ها، داده‌های ژئوفیزیکال، شیمی خاک و آب و عوارض سطوح– تفسیر دستی یا خودکار داده‌های گروهی به‌دست آمده از تجهیزات مختلف– تولید لایه‌های سطحی توسط تکنیک‌های پیشرفته برون‌یابی-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی مدل‌سازی سه‌بعدی زمین‌شناسی– نرم افزار کاربردی مدل‌سازی سه‌بعدی زمین‌شناسی-انجام مدل‌سازی سه‌بعدی زمین‌شناسی با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار I-GIS GeoScene3D  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   I-GISنوع نرم افزار :  ابزار مدل‌سازی سه‌بعدی زمین‌شناسینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

I-GIS GeoScene3D v10.0.13.574

GeoScene3D is a 3D Geological modelling software for visualizing geoscience data, building geological models in order to distribute the results to stakeholders. The software is well suited for geoscientists in public and private organizations working with engineering geology, groundwater, soil contamination or other tasks involving compilation and interpretation or visualization of a variety of data types. GeoScene3D enables visualization of a broad range of geoscience data. For example wells, geophysical data, soil and water chemistry, terrain surfaces and geological layers.Furthermore, it is also possible to build geological models using the software in a well-defined modelling process. From the manual, or semi-automated production of layer interpretation points, through the generation of layer surfaces using advanced interpolation techniques, to the final export of layer surfaces for further processing in other software, like FeeFlow, Modflow or similar.

لینک دانلود