دانلود نرم افزار Icecream Image Resizer Pro v2.09 – Win

Icecream Image Resizer، یک برنامه کاربردی طراحی شده برای کمک به تغییر اندازه تصاویر خود به سرعت و به راحتی است. چندین فایل و حتی پوشه ها را با عکس اضافه کنید و آنها را در عرض چند ثانیه تغییر دهید. فقط پوشه مقصد را انتخاب کنید و فقط با کلیک بر روی دکمه “تغییر اندازه”! ابزار پشتیبانی از تمام فرمت های گرافیکی عمده مانند JPEG، JPG، PNG، BMP و TIFF. شما همچنین می توانید تنظیمات عرض و ارتفاع مورد نظر را به صورت دستی یا با استفاده از ایستگاه از پیش تنظیم تنظیم کنید و در صورت تمایل نسبت ابعاد اصلی آن را حفظ کنید. نرم افزار Icecream Image Resizer با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاص خود شما در امر تغییر سایز عکس به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای تغییر سایز عکس برای خود داشته باشید.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

www.download.ir_Icecream Image Resizer center

ویژگی های نرم افزار Icecream Image Resizer :– سادگی کار با نرم افزار– امکان انتخاب یکی از اندازه های پیش فرض و رایج مانند فیس بوک، ایمیل، موبایل و …– تغییر اندازه تصاویر با حفظ نسبت تصویر اصلی– پشتیبانی از فرمت های تصویری JPEG، JPG، PNG، BMP و TIFF– امکان تنظیم دستی ابعاد تصویر– اعمال تنظیمات سایز معکوس برای تصاویر عمودی (VR System)– تغییر سایز گروهی و همزمان مجموعه ای از تصاویر-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی تغییر سایز عکس– نرم افزار کاربردی تغییر سایز عکس-انجام تغییر سایز عکس با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Icecream Image Resizer  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Icecreamنوع نرم افزار :  ابزار تغییر سایز عکسنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Icecream Image Resizer Pro v2.09

Icecream Image Resizer, an application designed to help you resize your images quickly and conveniently. Add multiple files and even whole folders with photos and resize them in seconds. Just select the destination folder and simply click the "Resize" button! The tool supports all major graphic formats such as JPEG, JPG, PNG, BMP and TIFF. You can also set the desired width and height values either manually or using presets while retaining the original aspect ratio if desired.

لینک دانلود