تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Icecream PDF Candy Desktop Pro v2.81 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/03/01نسخه جدید Icecream PDF Candy Desktop Pro v2.81 اضافه شد.

فایل های PDF با توجه به گستردگی های فراوان و ابزار های متنوع امروزه مورد استفاده قرار می گیرد، این امر موجب شده است که با توجه به این حجم از گستردگی، ابزار ویرایش و تبدیل و تغییر فایل های PDF محبوبیت خاصی داشته باشد، به همین دلیل این امر موجب شده است که نرم افزار های زیادی برای کار بر روی PDF وارد بازار شود. با گسترش استفاده از ویرایش و تبدیل فایل های پی دی اف نرم افزارهای بسیاری وارد این عرصه شده اند که هر کدام به نحویی سعی دارند که نیازهای کاربران در زمینه کار با ویرایش و تبدیل فایل های پی دی اف را برآورده سازند. هر یک از این نرم افزار ها با ارائه خدمات در بخش های مختلف کار با ویرایش و تبدیل فایل های پی دی اف سعی دارند در رده بهترین های این حیطه باشند.آنچه که در تهیه هر نرم افزار جلب توجه می کند این است که آیا این نرم افزار می تواند نیاز کاربر را در زمینه ویرایش و تبدیل فایل های پی دی اف برآورده سازد و یا نه ؟ بی شک جواب مثبت است چرا که Icecream PDF Candy Desktop Pro به خوبی نیازهای شما را در زمینه ویرایش و تبدیل فایل های پی دی اف برآورده خواهد ساخت ، پس اگر نیازمند یک نرم افزار جهت کار در زمینه ویرایش و تبدیل فایل های پی دی اف هستید ، نرم افزار Icecream PDF Candy Desktop Pro تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. نرم افزار Icecream PDF Candy Desktop Pro با دارا بودن یک محیط کاربری قویی به همراه گرافیک عالی به خوبی تمامی نیازهای شما را در زمینه ویرایش و تبدیل فایل های پی دی اف به خوبی بر آورده کرده است. بی شک پس از استفاده از Icecream PDF Candy Desktop Pro دیگر به هیچ نرم افزار دیگری نیاز نخواهید داشت چرا که نرم افزار Icecream PDF Candy Desktop Pro به خوبی توانسته است تمامی ابزارهای مورد نیاز برای کار بر روی ویرایش و تبدیل فایل های پی دی اف را برای شما فراهم آورد. از ویژگی های اساسی نرم افزار Icecream PDF Candy Desktop Pro می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما در زمنیه ویرایش و تبدیل فایل های پی دی اف اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای ویرایش و تبدیل فایل های پی دی اف برای خود داشته باشید.

PDF Candy Desktop center

ویژگی های نرم افزار Icecream PDF Candy Desktop Pro :– سادگی کار با نرم افزار-ویرایش و تبدیل فایل های پی دی اف-ابزار ویرایش قوی پی دی اف-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی برای کار ویرایش و تبدیل فایل های پی دی اف-منوهای قویی و کاربردی در امر ویرایش و تبدیل فایل های پی دی اف-و هزاران مزیت دیگرمشخصات نرم افزار Icecream PDF Candy Desktop Pro  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   PDFCandyنوع نرم افزار :  ابزار ویرایش و تبدیل فایل های پی دی افنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe 

Icecream PDF Candy Desktop Pro

Icecream Icecream PDF Candy Desktop Pro v2.81

PDF Candy Desktop is a versatile tool that enables you to convert files from PDF to various supported formats (PDF to DOC, PDF to JPG, etc), convert documents, ebooks and images to PDF, merge PDF, split PDF, extract images and text from PDF, edit PDF metadata, protect PDF and unlock password-protected PDF files. Most modes support processing files in a bulk. All these features are available through modern and user-friendly interface.


لینک دانلود