تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار ICL-Icon Extractor v5.15 – Win

ICL-Icon Extractor – یک سفر به عرصه آنلاین و پیدا کردن برخی از وب سایت های با کیفیت خوب که ارائه انواع عناصر آیکون. با کمک این استخراج، می توانید پوشه ها و فایل ها و یا تمام درایو ها را برای تصاویر آیکون حرفه ای اسکن کنید. شما به راحتی می توانید آیکون ها را از دنیای آنلاین دانلود کنید. شما به راحتی می توانید آیکون استخراج تصاویر از ICO، CUR، ANI، EXE، ICL، DLL، SCR، IL، NIL، DCR، RES، OCX، VBX، DPL، BPL و دیگر کتابخانه ها. شما به راحتی می توانید تمام انواع آیکون را در کامپیوتر از ZIP و RAR دریافت کنید. و شما می توانید آن را بر روی کامپیوتر خود دانلود کنید بسیار ساده است و یا می توانید از اینترنت برای پیدا کردن بهترین آیکون کمک بگیرید. استفاده از نرم افزار های  استخراج آیکون برنامه ها روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که با  استخراج آیکون برنامه ها سر و کار دارید و نیازمند یک نرم افزار مناسب در زمینه  استخراج آیکون برنامه ها هستید ،نرم افزار ICL-Icon Extractor یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای  استخراج آیکون برنامه ها جزو برترین نرم افزار ها در زمینه  استخراج آیکون برنامه ها است. ابزارهای  استخراج آیکون برنامه ها با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. نرم افزار ICL-Icon Extractor با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاص خود شما در امر  استخراج آیکون برنامه ها به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای  استخراج آیکون برنامه ها برای خود داشته باشید.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

www.download.ir_App_ICL-Icon Extractor center

ویژگی های نرم افزار ICL-Icon Extractor :– سادگی کار با نرم افزار-اسکن سریع و کارآمد فایل ها، فولدر ها و یا حتی کل درایو برای یافتن تصاویر آیکون– استخراج تصاویر آیکون از کتابخانه های ICO، CUR، ANI، EXE، ICL، DLL، SCR، IL، NIL، DCR، RES، OCX، VBX، DPL، BPL و …– استخراج آیکون تصاویر از آرشیوهای ZIP و RAR– استخراج و ذخیره آیکون ها در ویندوز ویستا– مرتب سازی آیکون ها بر اساس ویژگی های متفاوت-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی  استخراج آیکون برنامه ها– نرم افزار کاربردی  استخراج آیکون برنامه ها-انجام  استخراج آیکون برنامه ها با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار ICL-Icon Extractor  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   ICL-Iconنوع نرم افزار :  ابزار  استخراج آیکون برنامه هانوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

ICL-Icon Extractor v5.15

ICL-Icon Extractor - Take a trip to the online arena and find some good quality websites those are offering all types of icon extract. With the help of these extractors, you can professionally scan folders and files or all drives for icon images. You can easily download icons from the online world. You can easily do icon extract images from ICO, CUR, ANI, EXE, ICL, DLL, SCR, IL, NIL, DCR, RES, OCX, VBX, DPL, BPL and other libraries. You can easily extract all types of icon in computer from ZIP and RAR achieves. And you can download it on your computer it is very simple or you can also take help of internet to find the best icon.

لینک دانلود