دانلود نرم افزار iGap v5.2.5

به روز رسانی :

1397/12/05 نسخه v5.2.5 اضافه شد .

شرکت ایرانی پیام رسان سال هاست که در پی توسعه نرم افزار های پیام رسان و مسنجر است که این امر موجب پیشرفت این شرکت و شناخته بودن نرم افزار های آن است. با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های پیام رسان و مسنجر امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار iGap را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های پیام رسان و مسنجر است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های پیام رسان و مسنجر افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون ایرانی پیام رسان سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه پیام رسان و مسنجر دارند. تجربه استفاده کنندگان و تعدد دانلود این نرم افزار میزان کارایی آن را به خوبی برای همگان روشن ساخته است و برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای پیام رسان و مسنجر هستید نرم افزار iGap یکی دیگر از محصولات ایرانی پیام رسان  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه پیام رسان و مسنجر بر آورده سازید. نرم افزار iGap با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه پیام رسان و مسنجر همراهی خواهد کرد. نرم افزار iGap تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای پیام رسان و مسنجر برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه پیام رسان و مسنجر و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

ویژگی های نرم افزار iGap : – سادگی کار با نرم افزار -محیط بسیار قویی -سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز -ابزار بسیار قویی پیام رسان و مسنجر – نرم افزار کاربردی پیام رسان و مسنجر -انجام پیام رسان و مسنجر با بیشترین سرعت و کمترین زمان -حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها -و …. مشخصات نرم افزار iGap  : پلتفرم   : PC / Laptop زبان : انگلیسی سال انتشار : 2018 نوع نرم افزار :  ابزار پیام رسان و مسنجر نوع فایل : EXE

iGap v5.2.5

iGap can be one of the most powerful Iranian programs in the field of competing with foreign media messages that has been able to take the first steps well and provide the same features with a brilliant future for itself. The iGap program has been released to the public in light of the good features and quality of the device, after the restrictions on the telegraphic message provider were created by an Iranian company. The tools that this app provides for its audience is superb and functional, and is not just a hollow copy and good ideas have been used.

لینک دانلود