تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار IHS Markit Petra 2018 HF2 v3.12.2.17 ویندوز

IHS Markit

یک راه حل نرم افزاری برای مدیریت، دستکاری و تجسم داده های زمین شناسی، ژئوفیزیکی و مهندسی مجتمع است. زمین شناسان، مهندسان، تکنسین ها و تحلیل گران از پترا برای اکتشاف، بهره برداری، حفاری حفاری، تجزیه و تحلیل ذخایر، نمایش های غیر متعارف، تجزیه و تحلیل تولید و موارد دیگر استفاده می کنند. با پترا، شما می توانید به سرعت نتایج را با استفاده از نقشه برداری، مقطع عرضی، تفسیر لرزه ای، طرح های ورودی، قطعه های متقاطع، تولید و تجزیه و تحلیل مخزن و تجسم سه بعدی تجسم کنید. برای به حداکثر رساندن اشتراک خود، IHS Markit پشتیبانی فنی و همچنین دوره های آموزشی پتری را در مکان های انتخابی و بر روی سایت، به صورت درخواست ارائه می دهد.امروزه بسیاری از شرکت های نرم افزاری با توجه به نیاز کاربران در زمینه های مختلف تحلیل ژئوتکنیکی نفت و گاز و نیاز به ابزارهای گوناگون به منظور تحلیل ژئوتکنیکی نفت و گاز در سیستم ها، اقدام به تولید مجموعه های نرم افزاری می نمایند که در آن ها ابزارهای مختلفی در آن گردآوری شده اند و کاربران در این نرم افزارها در واقع با یک دسترسی به منوها و کاربری های مختلف در زمینه تحلیل ژئوتکنیکی نفت و گاز برای سیستم های خود سر و کار دارند. چنین ابزارهایی را معمولا شرکت های تولید کننده نرم افزارها در غالب نام های مختلفی ارائه می کنند.

IHS Markit Petra

یک نرم افزار در گروه تحلیل ژئوتکنیکی نفت و گاز است که امروزه جزو مطرح ترین و پرطرفدارترین گروه های نرم افزار است. این نرم افزار به کمک رابط گرافیکی بسیار مناسب خود ، تجربه کار بسیار لذت بخشی را برای شما به ارمغان می آورد. نرم افزار IHS Markit Petra به دلیل سازگاری بالا و منو گرافیکی خوب خود جزو نرم افزار های کارآمد تحلیل ژئوتکنیکی نفت و گاز است. از ویژگی های مهم نرم افزار IHS Markit Petra می توان به سادگی کار، دسترسی آسان و کنترل کاربری بسیار قوی، سازگاری با تمامی سامانه های سخت افزاری، حجم بسیار کمتر و مناسب تر نسبت به دیگر نرم افزار های مشابه و راهنمای قویی است. .  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید. www.download.ir App IHS Markit Petra center ویژگی های نرم افزار IHS Markit Petra : – سادگی کار با نرم افزار – یکپارچه‌سازی Dataset های تولید و تاریخچه تغییرات و تصمیمات – شناسایی سریع مخازن، منابع زیرزمینی و گودال‌های اکتشافی – تمرکز بیشتر بر روی آنالیز و تجزیه تحلیل تا نقشه‌سازی – آنالیز ترکیب‌کننده‌ها، جمع‌کننده‌ها و جداسازها – دسترسی به مدیریت بهتر داده‌ها با Petra Sidekick – بارگذاری داده‌ها در یک پروژه حین فعالیت بر روی پروژه‌ای دیگر -محیط بسیار قویی -ابزار بسیار قویی تحلیل ژئوتکنیکی نفت و گاز – نرم افزار کاربردی تحلیل ژئوتکنیکی نفت و گاز -انجام تحلیل ژئوتکنیکی نفت و گاز با در کمترین زمان
نام: IHS Markit
شرکت سازنده: ihsmarkit
ورژن: v3.12.2.17
زبان: انگلسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

IHS Markit Petra 2018 HF2 v3.12.2.17

Petra from IHS Markit is a cost-effective software solution for managing, manipulating and visualizing integrated geological, geophysical and engineering data. Geologists, engineers, technicians and analysts use Petra for exploration, exploitation, infill drilling, reserves analysis, unconventional plays, production analysis and more. With Petra, you can quickly visualize results using mapping, cross-sections, seismic interpretations, log plots, cross-plots, production and reservoir analysis, and 3D visualization. To maximize your subscription, IHS Markit offers technical support as well as Petra training courses at select locations and on site, by request.

لینک دانلود