تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار IM-Magic Partition Resizer v3.6.0 Unlimited – Win

در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های مدیریت و بازیابی اطلاعات و پارتیشن ها افزوده می شود، تعداد نرم افزار های موجود در این زمینه هم روز به روز بیشتر می شود و شرکت های بسیاری سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه مدیریت و بازیابی اطلاعات و پارتیشن ها دارند. اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که در حال کارکردن با مدیریت و بازیابی اطلاعات و پارتیشن ها هستید نرم افزار IM-Magic Partition Resizer ابزاری است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه مدیریت و بازیابی اطلاعات و پارتیشن ها بر آورده سازید. نرم افزار IM-Magic Partition Resizer با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاصی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی، راهنمای موجود در برنامه با دارا بودن مثال های متعدد و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه مدیریت و بازیابی اطلاعات و پارتیشن ها به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. نرم افزار IM-Magic Partition Resizer تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار IM-Magic Partition Resizer می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. اگر شما هم از کسانی هستید که با این نرم افزار کار می کنید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دائمی و لینک مستقیم دانلود کنید.

IM-Magic Partition center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار IM-Magic Partition Resizer :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی مدیریت و بازیابی اطلاعات و پارتیشن ها– نرم افزار کاربردی مدیریت و بازیابی اطلاعات و پارتیشن ها-انجام مدیریت و بازیابی اطلاعات و پارتیشن ها با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار IM-Magic Partition Resizer  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   IM-Magicنوع نرم افزار :  ابزار مدیریت و بازیابی اطلاعات و پارتیشن هانوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

IM-Magic Partition Resizer

IM-Magic Partition Resizer v3.6.0 Unlimited

Extend any partition without data loss? Download IM-Magic Partition Resizer, the free partition magic software to help expand, move, shrink, and merge partitions without destroying the data. It only requires a few clicks from you to command the program move the fences to rearrange the disk partition territory and keep your files untouched.


Extend Windows Server Partition:
- Resize, shrink, move, extend partitions without data loss
- Enjoys all features of Pro and Server Editions
- Unlimited install on PCs and Servers within company
- No down time for Servers
- 100% safe without losing data
- Premium support within 12 hours
- Free upgrade to future releases
- Save IT cost and maximize the use of computers


Features:
- Support ALL Windows Servers 32&64bits
- Support All levels of hardware RAID
- Activate demo with code
- Support FAT&NTFS partitions
- Support MBR&GPT disk
لینک دانلود