دانلود نرم افزار ImageGear for ActiveX 18.2 Professional – Win

در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های مدیریت و ویرایش حرفه ایی تصاویر  افزوده می شود، تعداد نرم افزار های موجود در این زمینه هم روز به روز بیشتر می شود و شرکت های بسیاری سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه مدیریت و ویرایش حرفه ایی تصاویر  دارند. اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که در حال کارکردن با مدیریت و ویرایش حرفه ایی تصاویر  هستید نرم افزار ImageGear for ActiveX ابزاری است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه مدیریت و ویرایش حرفه ایی تصاویر  بر آورده سازید. نرم افزار ImageGear for ActiveX با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاصی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی، راهنمای موجود در برنامه با دارا بودن مثال های متعدد و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه مدیریت و ویرایش حرفه ایی تصاویر  به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. نرم افزار ImageGear for ActiveX تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار ImageGear for ActiveX می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. اگر شما هم از کسانی هستید که با این نرم افزار کار می کنید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دائمی و لینک مستقیم دانلود کنید.

App ImageGear for ActiveX center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار ImageGear for ActiveX :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی مدیریت و ویرایش حرفه ایی تصاویر– نرم افزار کاربردی مدیریت و ویرایش حرفه ایی تصاویر-انجام مدیریت و ویرایش حرفه ایی تصاویر  با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار ImageGear for ActiveX  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   ImageGearنوع نرم افزار :  ابزار مدیریت و ویرایش حرفه ایی تصاویرنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

ImageGear for ActiveX

ImageGear for ActiveX 18.2 Professional

ImageGear for ActiveX provides you with everything you need to handle image files and images. ImageGear for ActiveX supports 100 different formats for images. It also has many features to make image files. So you can open the account for making better apps. The main task of the program is to add components for working with images, viewing and editing images.

لینک دانلود