دانلود نرم افزار imDesktop v1.3.2.0 – win

imDesktop، این نرم افزار یک ابزار کاربردی برای سیستم عامل های ویندوز است که برای تنظیم فیلم ها، فایل های صوتی، تصاویر استاتیک و موسیقی های مختلف به عنوان تصویر زمینه دسکتاپ سیستم به کار می رود. این نرم افزار باعث افزایش سطح زیبایی و تنوع دسکتاپ شما می شود. همچنین این نرم افزار به شما این امکان را می دهد که ویدئو ها، فایل های صوتی و GIF های متحرک را به عنوان تصاویر زمینه دسکتاپ خود در پس زمینه آن تنظیم کنید. هنگامی که رایانه شما غیرفعال است و از آن استفاده نمی کنید، این نرم افزار به عنوان یک محافظ صفحه نمایش ویدیویی نیز عمل می کند. بنابراین می توانید فیلم های مورد علاقه خود را با استفاده از این نرم افزار بر روی دسکتاپ خود تماشا کنید.

imDesktop.center عکس سنتر

ویژگی های نرم افزار imDesktop v1.3.2.0:

امکان قرار دادن تصاویر متحرک در پس رمینه دسکتاپامکان قرار دادن ویدیوها در پس رمینه دسکتاپامکان قرار دادن فایل های صوتی در پس رمینه دسکتاپ

رابط کاربری ساده

و …

مشخصات نرم افزار imDesktop v1.3.2.0:

پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018نوع نرم افزار : مدیریت دسکتاپنوع فایل : EXE

imDesktop v1.3.2.0 - win

imDesktop is a Windows application for setting videos, audios, static images and musics as your wallpaper. imDesktop will immensely boost the entertainment level of your desktop by allowing you to play videos, audios and animated gifs as your wallpaper in the background. When your computer is inactive it doubles as a video screensaver too, so you can watch your favorite videos.

لینک دانلود