تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار ImTOO PodWorks Platinum 5.7.9.20151118 – Win

علاقه مندان به مدیریت دستگاه های iOS به خوبی نرم افزار ImTOO PodWorks Platinum را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های مدیریت دستگاه های iOS است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های مدیریت دستگاه های iOS افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون ImTOO سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه مدیریت دستگاه های iOS دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای مدیریت دستگاه های iOS هستید نرم افزار ImTOO PodWorks Platinum یکی دیگر از محصولات ImTOO  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه مدیریت دستگاه های iOS بر آورده سازید. نرم افزار ImTOO PodWorks Platinum با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه مدیریت دستگاه های iOS همراهی خواهد کرد. نرم افزار ImTOO PodWorks Platinum تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدیریت دستگاه های iOS برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه مدیریت دستگاه های iOS و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

ImTOO PodWorks Platinum cennterr

ویژگی های نرم افزار ImTOO PodWorks Platinum :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی مدیریت دستگاه های iOS– نرم افزار کاربردی مدیریت دستگاه های iOS-انجام مدیریت دستگاه های iOS با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار ImTOO PodWorks Platinum  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   ImTOOنوع نرم افزار :  ابزار مدیریت دستگاه های iOSنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

ImTOO PodWorks Platinum v5.0.1 Build 1205 is a very powerful and multifunctional application for ripping, copying, converting and transferring various files from Windows on the iPad and iPhone. With this app, you’ll be able to transfer and use any information you want with just a few clicks on the iPhone and iPad. This multipurpose program has a user-friendly interface and can meet all your needs, while all the beginner’s users will be able to use this program as a professional. It also lets you convert video DVDs, video and audio files such as AVI, MPEG, WMV, WMA to iPod files and easily transfer converted files to your iPod. It also gives you the ability to download the backup file from your iPod and pour it on your computer. The software even has the ability to download video files from powerful online video sites and also allow the creation of image albums and ringtones for iPhone phones.

ImTOO PodWorks Platinum

لینک دانلود