تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Ink2Go v1.7.21 – win

Ink2Go، این نرم افزار یک حاشیه نویسی بسیار ساده ولی در عین حال بسیار قدرتمند و نرم افزاری جهت ثبت انواع اطلاعات است. با استفاده از این نرم افزار شما به راحتی می توانید از هر برنامه دیگری که در حال حاضر بر روی دسکتاپ فعال است حتی در یک ویدیو در حال اجرا است، بر روی دسکتاپ نوت برداری نمایید. پس از آن شما می توانید حاشیه نویسی خود را به عنوان یک فایل تصویر ذخیره کنید یا حتی کل جلسه را به عنوان یک ویدیو برای به اشتراک گذاشتن ذخیره نمایید. این نرم افزار یک ابزار مفید برای ارائه دهندگان برای برقراری ارتباط و به اشتراک گذاشتن ایده ها در طول یک جلسه زنده است. همچنین استفاده از این نرم افزار برای مربیان آموزشی برای ایجاد آموزش های ویدئویی موثر و برای فروشندگان برای ایجاد سخنرانی های ویدئویی چشمگیر بسیار موثر خواهد بود.

Ink2Go.center عکس سنتر

ویژگی های نرم افزار Ink2Go v1.7.21:

ضبط ویدیو با کیفیت بالا از کل دسکتاپ همراه با حاشیه نویسی شما به عنوان یک ویدیوبه شما اجازه می دهد که منطقه مورد علاقه روی صفحه را تعریف کنیدمی توانید صدای خود را از میکروفون ضبط کنید

رابط کاربری ساده

و …

مشخصات نرم افزار Ink2Go v1.7.21:

پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018نوع نرم افزار : مدیریت دسکتاپنوع فایل : EXE

Ink2Go v1.7.21 - win

Ink2Go is an extremely simple yet powerful screen annotation and recording software. You can easily write on top of any other application that is currently active on the desktop, even on a running video. You can then save your annotations as an image file or even record the whole session as a video for sharing. It is a useful tool for presenters to communicate and share ideas during a live session, for educators to create effective video tutorials and for salespeople to create impressive video presentations.

لینک دانلود