تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Innovative Geotechnics PileGroup v2.1 – Win

PileGroup یک برنامه مبتنی بر محدودیت است که تجزیه و تحلیل رفتار شمع های بارگذاری شده جانبی (تک شمع عمدتا تحت بارگذاری جانبی) بر اساس منحنی های p-y منحصر به فرد به صورت خودکار تولید شده برای انواع خاک و سنگ های مختلف است. با گسترش روز افزون نرم افزارهای آنالیز بار فشاری در سوکت های آهنی شرکت های بیشماری نیز سعی در ارائه نرم افزارهایی جامع دارند که بتوانند نیازهای کاربران را در زمینه آنالیز بار فشاری در سوکت های آهنی رفع کنند. Innovative Geotechnics PileGroup یکی از نرم افزارهای ساخت شرکت Innovative است که به خوبی در میان علاقه مندان به آنالیز بار فشاری در سوکت های آهنی جا خوش کرده است. این نرم افزار با دارا بودن تمامی امکانات مورد نیاز کاربر در زمینه آنالیز بار فشاری در سوکت های آهنی به خوبی توانسته است طی سالیان به محبوبیت درخوری دست یابد. نرم افزارهای آنالیز بار فشاری در سوکت های آهنی با توجه به حجم استفاده باید ساده، کاربردی و سریع باشند و قابلیت تطبیق با تمامی سیستم ها و سخت افزارها را داشته باشند که نرم افزار Innovative Geotechnics PileGroup به خوبی این نیازها را پوشش داده است. نظرات مختلف کاربران نشان داده است که Innovative Geotechnics PileGroup در برآورده کردن نیازهای آنالیز بار فشاری در سوکت های آهنی به خوبی عمل کرده است. اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که از این سری نرم افزارها استفاده می کنید به شما پیشنهاد می کنیم که Innovative Geotechnics PileGroup را به صورت رایگان دانلود و از کار کردن با آن لذت ببرید.

Geotechnics.PileGroup center

ویژگی های نرم افزار Innovative Geotechnics PileGroup :– سادگی کار با نرم افزار– طراحی و آنالیز بر پایه روش المان محدود برای تیرهای تحت بارگذاری افقی– محاسبه Deflection و نیروی برشی حاصل اعمال بار و تعیین لحظه خمش– ورودی آسان پارامترهای لازم برای مواد مختلف نظیر خاک و سنگ– رسم منحنی‌های p-y در شرایط مختلف بارگذاری افقی– مشاهده نتایج در یک پنجره واحد و به صورت لحظه‌ای-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی آنالیز بار فشاری در سوکت های آهنی– نرم افزار کاربردی آنالیز بار فشاری در سوکت های آهنی-انجام آنالیز بار فشاری در سوکت های آهنی با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Innovative Geotechnics PileGroup  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Innovative Geotechnics نوع نرم افزار :  آنالیز تیرهای گروهی تحت بارگذاری عمومینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Innovative Geotechnics PileGroup

Innovative Geotechnics PileGroup v2.1

PileGroup is a finite-element based program that analyzes the behaviour of laterally loaded piles (Single piles mainly under lateral loading) based on automatically generated nonlinear p-y curves for various soil and rock types.

لینک دانلود