تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Innovative Geotechnics PileLAT v2.2 – Win

PileLAT یک برنامه مبتنی بر محدودیت است که تجزیه و تحلیل رفتار شمع های باربری جانبی (تک شمع عمدتا تحت بارگذاری جانبی) بر اساس منحنی های p-y منحصر به فرد به صورت خودکار تولید شده برای انواع مختلف خاک و سنگ است. با گسترش روز افزون نرم افزارهای آنالیز بار افقی در تیر شرکت های بیشماری نیز سعی در ارائه نرم افزارهایی جامع دارند که بتوانند نیازهای کاربران را در زمینه آنالیز بار افقی در تیر رفع کنند. Innovative Geotechnics PileLAT یکی از نرم افزارهای ساخت شرکت Innovative است که به خوبی در میان علاقه مندان به آنالیز بار افقی در تیر جا خوش کرده است. این نرم افزار با دارا بودن تمامی امکانات مورد نیاز کاربر در زمینه آنالیز بار افقی در تیر به خوبی توانسته است طی سالیان به محبوبیت درخوری دست یابد. نرم افزارهای آنالیز بار افقی در تیر با توجه به حجم استفاده باید ساده، کاربردی و سریع باشند و قابلیت تطبیق با تمامی سیستم ها و سخت افزارها را داشته باشند که نرم افزار Innovative Geotechnics PileLAT به خوبی این نیازها را پوشش داده است. نظرات مختلف کاربران نشان داده است که Innovative Geotechnics PileLAT در برآورده کردن نیازهای آنالیز بار افقی در تیر به خوبی عمل کرده است. اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که از این سری نرم افزارها استفاده می کنید به شما پیشنهاد می کنیم که Innovative Geotechnics PileLAT را به صورت رایگان دانلود و از کار کردن با آن لذت ببرید.

Innovative Geotechnics PileLAT center

ویژگی های نرم افزار Innovative Geotechnics PileLAT :– سادگی کار با نرم افزار– طراحی و آنالیز بر پایه روش المان محدود برای تیرهای تحت بارگذاری افقی– محاسبه Deflection و نیروی برشی حاصل اعمال بار و تعیین لحظه خمش– ورودی آسان پارامترهای لازم برای مواد مختلف نظیر خاک و سنگ– رسم منحنی‌های p-y در شرایط مختلف بارگذاری افقی– مشاهده نتایج در یک پنجره واحد و به صورت لحظه‌ای-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی آنالیز بار افقی در تیر– نرم افزار کاربردی آنالیز بار افقی در تیر-انجام آنالیز بار افقی در تیر با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Innovative Geotechnics PileLAT  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Innovative Geotechnics نوع نرم افزار :  ابزار آنالیز بار افقی در تیرنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Innovative Geotechnics PileLAT

Innovative Geotechnics PileLAT v2.2

PileLAT is a finite-element based program that analyzes the behaviour of laterally loaded piles (Single piles mainly under lateral loading) based on automatically generated nonlinear p-y curves for various soil and rock types.

لینک دانلود