تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Intel Data Migration Software 3.2 – Win

اینتل Data Migration Software مجموعه ای از ابزارهای قدرتمند و آسان برای استفاده برای درایوهای Intel را فراهم می کند. اگر قصد دارید یک درایو جدید نصب کنید، نرم افزار Data Migration Data کمک خواهد کرد که اطلاعاتی را که از قبل در چند دقیقه منتقل شده است از جمله سیستم عاملها، برنامه های کاربردی، اسناد و تنظیمات شخصی انتقال دهید. پس از مهاجرت به درایو جدید شما می توانید تمام اطلاعات محرمانه را در یکی از قدیمی ها نابود کنید. علاقه مندان به مدیریت انتقال اطلاعات اینتل به خوبی نرم افزار Intel Data Migration Software را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های مدیریت انتقال اطلاعات اینتل است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های مدیریت انتقال اطلاعات اینتل افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون Intel سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه مدیریت انتقال اطلاعات اینتل دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای مدیریت انتقال اطلاعات اینتل هستید نرم افزار Intel Data Migration Software یکی دیگر از محصولات Intel  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه مدیریت انتقال اطلاعات اینتل بر آورده سازید. نرم افزار Intel Data Migration Software با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه مدیریت انتقال اطلاعات اینتل همراهی خواهد کرد. نرم افزار Intel Data Migration Software تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدیریت انتقال اطلاعات اینتل برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه مدیریت انتقال اطلاعات اینتل و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir Intel Data Migration center

ویژگی های نرم افزار Intel Data Migration Software :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی مدیریت انتقال اطلاعات– نرم افزار کاربردی مدیریت انتقال اطلاعات-انجام مدیریت انتقال اطلاعات با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Intel Data Migration Software  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Intelنوع نرم افزار :  ابزار مدیریت انتقال اطلاعات اینتلنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Intel Data Migration Software

Intel Data Migration Software 3.2

Intel® Data Migration Software provides a set of powerful and easy-to-use utilities for Intel drives. If you are going to install a new drive, Intel® Data Migration Software will help you transfer information from the old one just in minutes, including the operating systems, applications, documents, and personal settings. After migrating to the new drive you can securely destroy all confidential information on the old one.

لینک دانلود