تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار InventorCAM 2021 SP1HF2 for Autodesk Inventor 2018-2021

به روز رسانی :

1400/02/20 نسخه InventorCAM v2021 SP1HF2 for Autodesk Inventor 2018-2021 اضافه شد .

InventorCAM

نرم افزاری است که فرآیند ماشین کاری فلزات را برای تولید اتوماسیونی قطعات فلزی آسان تر می کند ، این نرم افزار ویژگی ها و امکاناتی دارد که هر کسی که با ماشین های CNC و دیگر ماشین آلات صنعتی قالب کاری کار می کند را مجاب به استفاده از این نرم افزار می کند. نرم افزار InventorCAM به کاربر این دسترسی داده می شود تا بتواند از سیستم های هندسی پیچیده برای ماشین کاری فلزات در سطح دو بعدی و سه بعدی استفاده کند . استفاده ابزارها در نرم افزار ارائه شده می توان فرز ، تراشکاری ، فرآیندهای ماشین کاری در یک زمان کوتاه برای یک قطعه فلزی را میتوان پیاده سازی کرد . استفاده از ابزارهای دقیق اندازه گیری به کاربران این دسترسی را میدهد تا بتوانند تنظیم و جوشکاری و تراشکاری دقیقی را نسبت به نقشه اولیه خود ساخته و طراحی کنند . InventorCAM – CAD / CAM سیستم توسعه یافته توسط نسل جدیدی از شرکت SolidCAM است . این سیستم یک راه حل کامل برای اتوماسیون تولید فلزات است . با استفاده از طیف گسترده ای از پیشنهاد عطف استراتژی فرز ، تراشکاری ، فرز الکتریکی مهندس فرآیند ماشین کاری تخلیه می تواند در یک زمان کوتاه برای آماده سازی مجموعه ای از محصولات لازم ماشین کاری CNC استفاده شود . این نرم افزار پشتیبانی از محاسبات 64bit به داشتن speuialnoy 64bit به نسخه مخترع را دارا می باشد . نرم افزار InventorCAM پشتیبانی از استراتژی های مختلف برای دست زدن به اقلام از قبیل کانتور ، نمونه برداری (از جمله جزایر) و یک شیار ، و همچنین انواع مختلفی از ماشین کاری سوراخ کردن حفاری ، reaming ، نخ ،و … سیستم به طیف گسترده ای از ویژگی های ماشین کاری مقدور می سازد. استفاده از نرم افزار فرز کاری سه بعدی با HSR و ماشین کاری با HSM دارای ماژول های الگوریتم افزایش سرعت نرم افزار می باشد . دستگاه مکانیک و تراشکاری حد فاصل 5 محور استراتژی ماشین کاری توسط پروفایل 3 سه بعدی در نرم افزار قابل پشتیبانی می باشد . نرم افزار ارائه شده مناسب برای سیستم عامل ویندوز می باشد. همچنین پشتیبانی از انواع مختلف استراتژی برای بهره بردار و در پایان از قبیل پردازش شطرنجی تعیین شده یا به طور خودکار تعیین شده توسط زاویه پردازش شطرنجی از فاصله ، پردازش طرح ریزی ، دست زدن به در آبخور ، و غیره را فراهم می سازد. کنترل پارامترهای پردازش فیزیکی در کل مسیر سیم را برای کاربران ممکن می کند .
 • ویژگی های نرم افزار InventorCAM

 • – صرفه جویی در 70٪ زمان و بیشتر در زمان ماشین کاری و افزایش طول عمر ابزار برش
 • – دارا بودن قابلیت یکپارچگی بالا در نرم افزار Inventor ، با وابستگی کامل Toolpath به مدل Inventor
 • – قابلیت پشتیبانی کامل از تمامی نرم افزار های CNC مانند iMachining 2D, iMachining 3D, 2.5D Mill, 3D Mill/HSM, Indexial و Sim. 4/5 axes Milling, Turning and advanced Mill-Turn Multi-Turret, Multi-Spindle CNC
 • InventorCAM for Autodesk Inventor Features:
  • – Saves 70% and more in machining time and dramatically extends the cutting tools life
  • – Seamlessly integrated in Inventor, with full toolpath associativity to the Inventor model
  • – Supports all CNC applications, including iMachining 2D, iMachining 3D, 2.5D Mill, 3D Mill/HSM, Indexial and Sim. 4/5 axes Milling, Turning and advanced Mill-Turn for Multi-Turret and Multi-Spindle CNC machines.
نام: InventorCAM
حجم فایل: 4.7 گیگابایت
شرکت سازنده: solidcam
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: vSP1HF2
نسخه: 64 بیتی
آپدیت: May 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

InventorCAM v2021 SP1HF2 for Autodesk Inventor 2018-2021

The InventorCAM iMachining technology provides immense savings and increased efficiency in your CNC milling operations. This system is a complete solution for the automation of metal production. Using the wide range of strategies offered by InventorCAM for turning, milling, turning-milling and electroerosive machining, the process engineer can quickly prepare the necessary set of control programs for machining the product. InventorCAM and experience the benefits of the powerful InventorCAM solution. It provides high efficiency and accuracy of 2.5-axis milling of parts. It supports various processing strategies for elements such as contour, sampling (with islands) and groove, as well as various types of hole machining: drilling, countersinking, thread cutting, etc. The system has a wide range of 2.5-axis machining capabilities for analytic surfaces.

لینک دانلود