دانلود نرم افزار InventorCAM 2020 SP0 for Autodesk Inventor

به روز رسانی :

1398/11/29نسخه v2020 SP0 اضافه شد.

InventorCAM فرآیند ماشین کاری فلزات یک راه حل کامل برای تولید اتوماسیونی قطعات فلزی می باشد ، این نرم افزار قدرتمند جدیدا نسخه ی جدید را منتشر کرده است که میتوانید از ویژگی های قدرتمند آن بهره مند شوید . با استفاده از طیف گسترده تنظیمات در نرم افزار InventorCAM به کاربر این دسترسی داده میشود تا بتواند از سیستم های هندسی پیچیده برای ماشین کاری فلزات در سطح دو بعدی و سه بعدی استفاده کند . استفاده ابزارها در نرم افزار ارائه شده میتوان فرز ، تراشکاری ، فرآیندهای ماشین کاری در یک زمان کوتاه برای یک قطعه فلزی را میتوان پیاده سازی کرد . استفاده از ابزارهای دقیق اندازه گیری به کاربران این دسترسی را میدهد تا بتوانند تنظیم و جوشکاری و تراشکاری دقیقی را نسبت به نقشه اولیه خود ساخته و طراحی کنند . InventorCAM – CAD / CAM سیستم توسعه یافته توسط نسل جدیدی از شرکت SolidCAM است . این سیستم یک راه حل کامل برای اتوماسیون تولید فلزات است . با استفاده از طیف گسترده ای از پیشنهاد عطف استراتژی نرم افزار InventorCAM . فرز ، تراشکاری ، فرز الکتریکی مهندس فرآیند ماشینکاری تخلیه می تواند در یک زمان کوتاه برای آماده سازی مجموعه ای از محصولات لازم ماشین کاری CNC استفاده شود . این نرم افزار پشتیبانی از محاسبات 64bit به داشتن speuialnoy 64bit به نسخه مخترع را دارا می باشد . نرم افزار InventorCAM پشتیبانی از استراتژی های مختلف برای دست زدن به اقلام از قبیل کانتور ، نمونه برداری (از جمله جزایر) و یک شیار ، و همچنین انواع مختلفی از ماشینکاری سوراخ کردن : حفاری ، reaming ، نخ ،و … سیستم به طیف گسترده ای از ویژگی های ماشینکاری مقدور می سازد . استفاده از نرم افزار فرز کاری سه بعدی با HSR و ماشین کاری با HSM دارای ماژول های الگوریتم افزایش سرعت نرم افزار می باشد . دستگاه مکانیک و تراشکاری حد فاصل 5 محور استراتژی ماشین کاری توسط پروفایل 3 سه بعدی در نرم افزار قابل پشتیبانی می باشد . نرم افزار ارائه شده مناسب برای سیستم عامل ویندوز می باشد . نرم افزار InventorCAM 2018 پشتیبانی از انواع مختلف استراتژی برای بهره بردار و در پایان از قبیل پردازش شطرنجی تعیین شده یا به طور خودکار تعیین شده توسط زاویه پردازش شطرنجی از فاصله ، پردازش طرح ریزی ، دست زدن به در آبخور ، و غیره را فراهم می سازد . نرم افزار InventorCAM کنترل پارامترهای پردازش فیزیکی در کل مسیر سیم را برای کاربران ممکن می کند .

ویژگی های نرم افزار InventorCAM 2018 : – باعث صرفه جویی بسیار زیاد و افزایش بهره وری در عملیات فرزکاری CNC – ثبت اختراع به طور کامل منحصر به فرد هر دو در Toolpath و فناوری جادوگر – مهندسی CAM درون نرم افزار Autodesk Inventor –  فرآیند ماشین کاری فلزات – قابلیت هماهنگ سازی با نرم افزارهای SolidCAM , SolidWork و InventorCAM – قابلیت نصب فرزکاری و تراشکاری به صورت سه بعدی – محاسبه شرایط برش مطلوب، با توجه به مسیر ابزار – صرفه جویی در 70٪ و بیشتر در زمان ماشینکاری و به طور چشمگیری طول عمر ابزار برش – یکپارچه در Inventor، با وابستگی کامل Toolpath به مدل Inventor – پشتیبانی از تمام برنامه های کاربردی CNC، از جمله iMachining 2D, iMachining 3D, 2.5D Mill, 3D Mill/HSM, Indexial and Sim. 4/5 axes Milling, Turning and advanced Mill-Turn for Multi-Turret and Multi-Spindle CNC machines
نام: InventorCAM
شرکت سازنده: solidcam
ورژن: 2020
نسخه: SP0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

InventorCAM 2020 SP0 for Autodesk Inventor - Win

InventorCAM is a new generation CAD / CAM system developed by Israeli firm SolidCAM Ltd (the Official Distributor in Russia - Consistent Software). This system is a complete solution for the automation of metal production. Using the wide range of strategies offered by InventorCAM for turning, milling, turning-milling and electroerosive machining, the process engineer can quickly prepare the necessary set of control programs for machining the product.

لینک دانلود