تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود نرم افزار IObit Uninstaller Pro v8.5.0.8 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/03/13نسخه جدید IObit Uninstaller Pro v8.5.0.8 اضافه شد.

IObit Uninstaller Pro نرم افزار IObit Uninstaller یک ابزار بسیار مفید و کاربردی جهت حذف کامل نرم افزارها و فایل ها از سیستم شما می باشد. استفاده از Add or Remove برای حذف برنامه ها باعث می شود تا برخی فایل ها همچنان در سیستم باقی بمانند و حذف نشوند، که در نتیجه آن فایل های غیرضروری و اضافی زیادی در سیستم باقی می مانند که علاوه بر اشغال فضای رایانه باعث کاهش سرعت عملکرد سیستم می شوند. با استفاده از نرم افزار IObit Uninstaller می توانید برنامه ها و همه فایل های مربوط به آنها را به طور کامل از رایانه حذف کنید تا با مشکلات بعدی مواجه نشوید.

سایر مشخصات : نرم افزار IObit Uninstaller قبل از نصب هر برنامه ای در رایانه یک restore Point ایجاد می کند تا اگر زمانی در حین نصب برنامه سیستم با مشکلی مواجه شد این قابلیت وجود داشته باشد که تغییرات را به حالت قبل بازگرداند تا مشکلی به وجود نیاید. به علاوه اینکه با استفاده از این نرم افزار می توانید برنامه ها را به صورت گروهی حذف کند. از دیگر مزایای این نرم افزار نمایش حداقلی پنجره های حذف می باشد. این ویژگی زمانی نمود پیدا می کند که تعداد زیادی برنامه را برای حذف انتخاب کرده اید. این کار باعث می شود تا کمتر با گزینه های حذف درگیر شوید و زمان کمتری را از دست دهید.

IObit.Uninstaller.center

ویژگی های نرم افزار IObit Uninstaller :

– قابلیت حذف کامل برنامه و آثار مربوط به هر برنامه

– امکان حذف برنامه ها به صورت گروهی

– قابلیت مدیریت و حذف آپدیت های ویندوز

– رابط کاربری بسیار ساده و زیبا

– ایجاد restore point قبل از شروع نصب

– حذف برنامه هایی که فاقد uninstaller هستند

– سرعت بالای انجام عملیات های مربوط به پاکسازی

IObit Uninstaller Pro

نام: IObit Uninstaller
شرکت سازنده: IObit
ورژن: v8.5.0.8
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: وبندوز
رمز فایل: www.download.ir

IObit Uninstaller Pro v8.5.0.8 - Win

Integrated with up to date uninstall technology, IObit Uninstaller helps you remove unneeded programs easily even when Windows "Add or Remove Programs" fails. Besides removing unwanted applications, it also scans and removes leftovers easily. The most attractive part is that it makes a restore image before every uninstallation. With the new added Toolbars Uninstallation Module, IObit Uninstaller helps you remove unwanted toolbars thoroughly.


 
لینک دانلود