دانلود نرم افزار iPubsoft Android Desktop Manager v5.3.83 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/9/7نسخه جدید iPubsoft Android Desktop Manager v5.3.83 اضافه شد.

iPubsoft Android Desktop Manager مدیریت فایل های موجود در تلفن همراه امروزه به یکی از مهمترین دغدغه های کاربران تبدیل شده است. کار مدیریت اطلاعات و فایل ها در تلفن همراه برای بیشتر افراد دشوار و خسته کننده می باشد، چرا که باید برای این کار مدتی به صفحه کوچک تلفن خیره شوند و به جابجایی و مدیریت فایل ها بپردازند. اما می شود این کار را بسیار آسان تر انجام داد! نرم افزار iPubsoft Android Desktop Manager ایستگاه مدیریتی فایل های تلفن همراه شما در رایانه تان می باشد. با استفاده از این ابزار تمام کارها در رایانه انجام می شود. تنها کافی است گوشی خود را از طریق کابل USB و یا WiFi به رایانه متصل کنید و همه کارهای لازم را در رایانه انجام دهید. به آسانی فیلم های تلفن همراهتان را در صفحه نمایش رایانه تماشا کنید. با iPubsoft Android Desktop Manager تمام فایل های موجود در حافظه تلفن همراه و حافظه جانبی در اختیار شماست!

سایر مشخصات : با استفاده از نرم افزار مفید و کاربردی iPubsoft Android Desktop Manager می توانید به آسانی به پیام های کوتاه و شماره های ذخیره شده دسترسی داشته باشید. حتی به افزودن مخاطب جدید بپردازید. تصاویر را به صورت دسته بندی شده و مرتب مشاهده کنید و به مدیریت آنها بپردازید. فایل های pdf را به صورت منظم و یکجا مشاهده کنید. از پیام ها و مخاطبین خود پشتیبان تهیه کنید تا نگران از دست رفتن آنها نباشید. همه عملیات تهیه پشتیبان تنها با یک کلیک انجام می شود.

iPubsoft.Android.Desktop.Manager.center

ویژگی های نرم افزار iPubsoft Android Desktop Manager :– قابلیت تهیه پشتیبان از لیست مخاطبین در قالب vCard با فرمت VCF– نصب و حذف آسان نرم افزارها– پشتیبانی از تمام تلفن های همراه اندرویدی– مدیریت تمام بخش های تلفن همراه با آسانی در رایانه– قابلیت بکاپ گیری و بازیابی اطلاعات– کاربری بسیار ساده و محیط گرافیکی زیبا

iPubsoft Android Desktop Manager

iPubsoft Android Desktop Manager v5.3.83 - Win

Android Desktop Manager is a must-have application for those who love playing movies and songs, manager and transfer files on Android phones and tablets. It fully features all the functions one may require for the management on Android devices.


- One-click to backup data from Android devices to PC with 100% quality kept.
- Restore all the Android contacts, videos, music, photos, SMS and more from computer. The exported html and txt files can be classified and displayed according to the date. By the way the contacts can be exported to your computer as VCF format.
- Push music, photos and videos easily from computer to your phone.
- Supports all Android phones, tablets and other devices running Android operating system.
- You are allowed to search the wanted files during the transferring process.
- The program can also fix the disconnecting problem between computer and the devices.

لینک دانلود