تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Jon Krahmer FaxMail for Windows v19.03.01 – Win

FaxMail for Windows یک قطعه سبک وزن است که برای کمک به فرستادن و دریافت فکس از طریق مودم، ایمیل و یا از طریق اینترنت طراحی شده است. فکس ورودی می تواند به یک آدرس ایمیل مشخص شده به عنوان TIFF یا فایل های PDF ارسال شود. در طول فرایند نصب، طیف گسترده ای از تنظیمات، از جمله ویژگی های اتصال مودم و اطلاعات مالک، پیکربندی شده است. پس از آن، برنامه در دنباله Autostart ویندوز یکپارچه می شود، به طوری که هر بار که شما کامپیوتر خود را روشن می کنید، به طور خودکار راه اندازی می شود. این بعدا می تواند از پانل تنظیمات غیرفعال شود. متاسفانه، رابط FaxMail FaxMail برای ویندوز، عناصر گرافیکی قدیمی شده است. این قطعا نیاز به طراحی مجدد در این زمینه دارد. به غیر از این، تمام گزینه ها را به صورت منظم در یک نوار منو نگه می دارد. Jon Krahmer FaxMail for Windows یک نرم افزار قویی و کاربردی از محصولات شرکت Jon Krahmer است که در رده نرم افزار های  دریافت فکس و ارسال به صورت ایمیل قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه  دریافت فکس و ارسال به صورت ایمیل است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های  دریافت فکس و ارسال به صورت ایمیل امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار Jon Krahmer FaxMail for Windows را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های  دریافت فکس و ارسال به صورت ایمیل است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار Jon Krahmer FaxMail for Windows با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه  دریافت فکس و ارسال به صورت ایمیل همراهی خواهد کرد. نرم افزار Jon Krahmer FaxMail for Windows تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای  دریافت فکس و ارسال به صورت ایمیل برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه  دریافت فکس و ارسال به صورت ایمیل و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

App FaxMail for Windows center

ویژگی های نرم افزار Jon Krahmer FaxMail for Windows :– سادگی کار با نرم افزار– امکان شماره گیری سریع و ارسال فکس (قابلیت ذخیره این امکان برای حداکثر 6 شماره)– ساخت یک لیست تماس– دارای قابلیت هایی برای مدیریت لیست تماس مانند: جستجوی سریع اطلاعات، حذف موارد تکراری، امکان استخراج و وارد کردن تماس های مختلف، تنظیم فونت دلخواه، مرتب سازی لیست تماس براساس شاخص های مختلف و امکان تعریف مجدد عنوان دکمه ها– امکان ویرایش پوشش فکس– ارسال دسته ای فکس ها به گروهی از افراد– امکان مینیمایز کردن پنجره برنامه و قرار گرفتن در Systemtray– نمایش هشدار هنگام دریافت فکس جدید-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی  دریافت فکس و ارسال به صورت ایمیل– نرم افزار کاربردی  دریافت فکس و ارسال به صورت ایمیل-انجام  دریافت فکس و ارسال به صورت ایمیل با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Jon Krahmer FaxMail for Windows  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Jon Krahmerنوع نرم افزار :  ابزار  دریافت فکس و ارسال به صورت ایمیلنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Jon Krahmer FaxMail for Windows

Jon Krahmer FaxMail for Windows v19.03.01

FaxMail for Windows is a lightweight piece of software designed to help you send and receive faxes via modem, email or over the Internet. Incoming fax can be forwarded to a specified email address as TIFF or PDF files. During the installation procedure, it's necessary to configure a wide range of settings, including modem connection properties and owner information. Afterward, the app gets integrated into the Windows autostart sequence, so it gets automatically launched every time you turn on your computer. This can be later disabled from the settings panel. Unfortunately, FaxMail FaxMail for Windows' interface has outdated graphical elements. It definitely needs a redesign in this regard. Other than that, it keeps all options neatly organized in a menu bar.

لینک دانلود