تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Judys TenKey v6.303 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/8/29نسخه جدید Judys TenKey v6.303 اضافه شد.

استفاده از نرم افزار های ماشین حساب سیستمی روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که با ماشین حساب سیستمی سر و کار دارید و نیازمند یک نرم افزار مناسب در زمینه ماشین حساب سیستمی هستید ،نرم افزار Judys TenKey یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای ماشین حساب سیستمی است  که محصول شرکت Judy’s Applications بوده و جزو برترین نرم افزار ها در زمینه ماشین حساب سیستمی است. کمپانی Judy’s Applications مدت چندین سال است که محصولات خود را در زمینه های مختلف عرضه کرده که همواره جزو پر طرفدار ترین نرم افزارها بوده اند. نرم افزار Judys TenKey یکی دیگر از محصولات این شرکت است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه ماشین حساب سیستمی بر آورده سازید.  امروزه استفاده از ماشین حساب سیستمی به صورت روز افزونی در حال افزایش است و این زمنیه ظهور نرم افزار های بسیار زیادی را در زمنیه ماشین حساب سیستمی باعث شده است. ابزارهای ماشین حساب سیستمی با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. با گسترش استفاده از ماشین حساب سیستمی نرم افزارهای بسیاری وارد این عرصه شده اند که هر کدام به نحویی سعی دارند که نیازهای کاربران در زمینه کار با ماشین حساب سیستمی را برآورده سازند. هر یک از این نرم افزار ها با ارائه خدمات در بخش های مختلف کار با ماشین حساب سیستمی سعی دارند در رده بهترین های این حیطه باشند.نرم افزار Judys TenKey با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاصی شما در امر ماشین حساب سیستمی به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. آنچه که در تهیه هر نرم افزار جلب توجه می کند این است که آیا این نرم افزار می تواند نیاز کاربر را در زمینه ماشین حساب سیستمی برآورده سازد و یا نه ؟ بی شک جواب مثبت است چرا که Judys TenKey به خوبی نیازهای شما را در زمینه ماشین حساب سیستمی برآورده خواهد ساخت ، پس اگر نیازمند یک نرم افزار جهت کار در زمینه ماشین حساب سیستمی هستید ، نرم افزار Judys TenKey تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. نرم افزار Judys TenKey با دارا بودن یک محیط کاربری قویی به همراه گرافیک عالی به خوبی تمامی نیازهای شما را در زمینه ماشین حساب سیستمی به خوبی بر آورده کرده است. بی شک پس از استفاده از Judys TenKey دیگر به هیچ نرم افزار دیگری نیاز نخواهید داشت چرا که نرم افزار Judys TenKey به خوبی توانسته است تمامی ابزارهای مورد نیاز برای کار بر روی ماشین حساب سیستمی را برای شما فراهم آورد. از ویژگی های اساسی نرم افزار Judys TenKey می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما در زمنیه ماشین حساب سیستمی اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای ماشین حساب سیستمی برای خود داشته باشید.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

TenKey Judy center

ویژگی های نرم افزار Judys TenKey :– سادگی کار با نرم افزار– انجام انواع عملیات پیچیده مهندسی– تکرار خودکار عملیات تکراری– امکان انجام چندین باره ی عملیات Undo– امکان اضافه کردن قابلیت کپی و پیست– تنظیم نمایش ابزار های مربوط به محاسبات مالی، آماری و …– انتخاب تنظیمات دسیمال– مجموعه ای از تنظیمات مربوط به محیط کاربری– انجام دادن محاسبات سخت و زمان گیر-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی ماشین حساب سیستمی– کاربردی در امر ماشین حساب سیستمی-انجام ماشین حساب سیستمی با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار Judys TenKey  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Judy’s Applicationsنوع نرم افزار :  ابزار ماشین حساب سیستمینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Judys TenKey

Judys TenKey v6.303

Judy's TenKey is a powerful and configurable calculator that includes an amazing number of features. Using this utility you can calculate the square root, standard deviation, natural logarithms, sine as well as cosine, and save your calculations.


If you use the default Windows calculator, you'll find that Judy's TenKey gives you many advantages. If you're still using an old-fashioned desktop calculator, you'll love the integration Judy's TenKey gives you with your other Windows applications.

لینک دانلود