تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Kettler World Tours v2.0.5.15 – Win

علاقه مندان به شبیه سازی ورزشی به خوبی نرم افزار Kettler World Tours را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های شبیه سازی ورزشی است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های شبیه سازی ورزشی افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون Kettler سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه شبیه سازی ورزشی دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای شبیه سازی ورزشی هستید نرم افزار Kettler World Tours یکی دیگر از محصولات Kettler  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه شبیه سازی ورزشی بر آورده سازید. نرم افزار Kettler World Tours با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه شبیه سازی ورزشی همراهی خواهد کرد. نرم افزار Kettler World Tours تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای شبیه سازی ورزشی برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه شبیه سازی ورزشی و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

Kettler World Tours center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Kettler World Tours :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی شبیه سازی ورزشی– نرم افزار کاربردی شبیه سازی ورزشی-انجام شبیه سازی ورزشی با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار Kettler World Tours  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Kettlerنوع نرم افزار :  ابزار شبیه سازی ورزشینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Kettler World Tours

Kettler World Tours v2.0.5.15

The latest training software from KETTLER. Travel with your ergometer or run on your running machine through 3D aerial images. Whether in Frankfurt or Tokyo - now you can train everywhere! You can also arrange a race with other users of the software in the new KETTLER Internet portal.
Naturally, this software also has the well-known advantages of its predecessor such as the GPS-controlled Indoor-Outdoor function or the training assessment and monitoring.


Some features:
- Training on 3D aerial images from Microsoft Bing Maps
- Training with real life video for even more realistic driving experience
- Advanced evaluation possibilities and training calendar
- Option of entering GPS data of your own, real tours for indoor training
- Race mode (incl. Internet community)
- Freely-programmable training profiles
- Standardised level tests/fitness tests
- Clear illustration of the exertion graphs for the whole training unit

لینک دانلود