تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Keypirinha 2.23 – Win

Keypirinha یک ابزار سریع برای ninjas صفحه کلید در ویندوز است. ویژگی ها: به سرعت پیدا کردن و راه اندازی تعداد زیادی از موارد مانند برنامه های کاربردی، فایل ها، بوک مارک ها، URL ها، و غیره. این برنامه به شما کمک می کند تا سریع ترین دسترسی به آنچه شما نیاز دارید و آنچه شما می خواهید در یک ثانیه انجام دهید. شرکت Keypirinha سال هاست که در پی توسعه نرم افزار های بهینه سازی و افزایش سرعت اجرای برنامه های ویندوز است که این امر موجب پیشرفت این شرکت و شناخته بودن نرم افزار های آن است. با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های بهینه سازی و افزایش سرعت اجرای برنامه های ویندوز امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار Keypirinha را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های بهینه سازی و افزایش سرعت اجرای برنامه های ویندوز است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های بهینه سازی و افزایش سرعت اجرای برنامه های ویندوز افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون Keypirinha سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه بهینه سازی و افزایش سرعت اجرای برنامه های ویندوز دارند. تجربه استفاده کنندگان و تعدد دانلود این نرم افزار میزان کارایی آن را به خوبی برای همگان روشن ساخته است و برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای بهینه سازی و افزایش سرعت اجرای برنامه های ویندوز هستید نرم افزار Keypirinha یکی دیگر از محصولات Keypirinha  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه بهینه سازی و افزایش سرعت اجرای برنامه های ویندوز بر آورده سازید. نرم افزار Keypirinha با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه بهینه سازی و افزایش سرعت اجرای برنامه های ویندوز همراهی خواهد کرد. نرم افزار Keypirinha تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای بهینه سازی و افزایش سرعت اجرای برنامه های ویندوز برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه بهینه سازی و افزایش سرعت اجرای برنامه های ویندوز و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir App Keyprinha center

ویژگی های نرم افزار Keypirinha :– سادگی کار با نرم افزار– یادآوری جستجوها و وظایف اجرا شده– عدم نیاز به نصب– سرعت بالا در اجرای فرمان ها– افزایش سرعت کار شما هنگام کار با کامپیوتر-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی بهینه سازی و افزایش سرعت اجرای برنامه های ویندوز– نرم افزار کاربردی بهینه سازی و افزایش سرعت اجرای برنامه های ویندوز-انجام بهینه سازی و افزایش سرعت اجرای برنامه های ویندوز با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Keypirinha  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Keypirinhaنوع نرم افزار :  ابزار بهینه سازی و افزایش سرعت اجرای برنامه های ویندوزنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Keypirinha

Keypirinha 2.23

Keypirinha is a fast launcher for keyboard ninjas on Windows. Features: Quickly find and launch plethora of items like applications, files, bookmarks, URLs, and so forth. the app helps you to have fastest access to what you need and what you want to do in a second.

لینک دانلود