دانلود نرم افزار KIDASA Software Milestones Professional 2017 v17.0 Rev 12/06/2018 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/9/16نسخه جدید KIDASA Software Milestones Professional 2017 v17.0 Rev 12/06/2018 اضافه شد.

اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که در حال کارکردن با مدیریت و زمان بندی هستید، بی شک نام شرکت KIDASA را شنیده اید، این شرکت یکی از بزرگترین و معتبر ترین گروه های نرم افزاری در زمینه مدیریت و زمان بندی است که به شما امکان استفاده از نرم افزار های وسیعی در زمینه مدیریت و زمان بندی داده است. نرم افزار KIDASA Software Milestones Professional  یکی دیگر از محصولات این شرکت است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه مدیریت و زمان بندی بر آورده سازید.شکی نیست که استفاده از نرم افزار های مدیریت و زمان بندی روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که با مدیریت و زمان بندی سر و کار دارید و نیازمند یک نرم افزار مناسب در زمینه مدیریت و زمان بندی هستید ،نرم افزار KIDASA Software Milestones Professional  یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای مدیریت و زمان بندی است  که محصول شرکت KIDASA بوده و جزو برترین نرم افزار ها در زمینه مدیریت و زمان بندی است. کمپانی KIDASA مدت چندین سال است که محصولات خود را در زمینه های مختلف عرضه کرده که همواره جزو پر طرفدار ترین نرم افزارها بوده اند.  امروزه استفاده از مدیریت و زمان بندی به صورت روز افزونی در حال افزایش است و این زمنیه ظهور نرم افزار های بسیار زیادی را در زمنیه مدیریت و زمان بندی باعث شده است. ابزارهای مدیریت و زمان بندی با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. با گسترش استفاده از مدیریت و زمان بندی نرم افزارهای بسیاری وارد این عرصه شده اند که هر کدام به نحویی سعی دارند که نیازهای کاربران در زمینه کار با مدیریت و زمان بندی را برآورده سازند. هر یک از این نرم افزار ها با ارائه خدمات در بخش های مختلف کار با مدیریت و زمان بندی سعی دارند در رده بهترین های این حیطه باشند.نرم افزار KIDASA Software Milestones Professional  با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاصی شما در امر مدیریت و زمان بندی به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. نرم افزار KIDASA Software Milestones Professional  تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار KIDASA Software Milestones Professional  می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدیریت و زمان بندی برای خود داشته باشید.  اگر شما هم از کسانی هستید که با این نرم افزار کار می کنید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دائمی و لینک مستقیم دانلود کنید.

Milestones center

ویژگی های نرم افزار KIDASA Software Milestones Professional  :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی مدیریت و زمان بندی– کاربردی در امر مدیریت و زمان بندی-انجام مدیریت و زمان بندی با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-سازگار با تمامی سیستم های سخت افزاری-دارای راهنمای قویی و مثال های کاربردی فراوان-و ….مشخصات نرم افزار Software Milestones Professional   : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   KIDASAنوع نرم افزار :  ابزار مدیریت و زمان بندینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Software Milestones Professional

KIDASA Software Milestones Professional

Milestones Professional is a project scheduling and management tool, which can be used in conjunction with Microsoft Project, Excel, Oracle Primavera, and more.


MAKE PRESENTATION REPORTS IN MINUTES
We understand that when you manage and schedule complex projects you need software that’s powerful, fast, and extremely easy to use. Which is why we created Milestones Professional. You see, Milestones is project management and scheduling software that lets you organize your projects, create timelines, sell your ideas, streamline your work, and track results. All more easily than you ever dreamed possible!


CREATE PERSUASIVE PRESENTATION REPORTS FOR MICROSOFT PROJECT!
The nice thing about Milestones Professional is that it can make you a hero.
That’s right. When you put the power of Milestones to work, you’ll transform Microsoft Project, Microsoft Project Server, or even Primavera schedules into attractive, persuasive, executive-level presentation reports that get noticed. And get you noticed! And don’t worry about making changes to your schedules. When your project schedules change (which they often do!), you can choose to “refresh” the presentation schedule with the latest dates from Microsoft Project or Primavera.


FINALLY, GET “AT A GLANCE” REPORTING
With Milestones Professional, it’s easy to instantly get the “big picture” and see how your project is progressing.
Thanks to Milestones’ stoplight indicators, percent-complete pie charts, and status symbols, you’ll see “at a glance” the exact status of your project. At last you’ll be where you’ve always wanted to be. In complete control of your project!

لینک دانلود