تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Killetsoft NTv2Tools v1.14 – Win

نرم افزار زمین شناسی NTv2Tools یک جعبه ابزار برای توسعه و پردازش فایل های NTv2 را در فرمت دودویی و ASCII فراهم می کند. ابزارهای موجود می توانند برای تجزیه و تحلیل و دستکاری فایل های NTv2 و نمایش نتایج بر روی صفحه و چاپگر، و همچنین در گرافیک و فایل ها استفاده شوند. با گسترش روز افزون نرم افزارهای ویرایشگر فایل های NTV2T شرکت های بیشماری نیز سعی در ارائه نرم افزارهایی جامع دارند که بتوانند نیازهای کاربران را در زمینه ویرایشگر فایل های NTV2T رفع کنند. Killetsoft NTv2Tools یکی از نرم افزارهای ساخت شرکت Killetsoft است که به خوبی در میان علاقه مندان به ویرایشگر فایل های NTV2T جا خوش کرده است. این نرم افزار با دارا بودن تمامی امکانات مورد نیاز کاربر در زمینه ویرایشگر فایل های NTV2T به خوبی توانسته است طی سالیان به محبوبیت درخوری دست یابد. نرم افزارهای ویرایشگر فایل های NTV2T با توجه به حجم استفاده باید ساده، کاربردی و سریع باشند و قابلیت تطبیق با تمامی سیستم ها و سخت افزارها را داشته باشند که نرم افزار Killetsoft NTv2Tools به خوبی این نیازها را پوشش داده است. نظرات مختلف کاربران نشان داده است که Killetsoft NTv2Tools در برآورده کردن نیازهای ویرایشگر فایل های NTV2T به خوبی عمل کرده است. اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که از این سری نرم افزارها استفاده می کنید به شما پیشنهاد می کنیم که Killetsoft NTv2Tools را به صورت رایگان دانلود و از کار کردن با آن لذت ببرید.

App Killetsoft NTv2Tools center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Killetsoft NTv2Tools :– سادگی کار با نرم افزار– نمایش گرافیکی Grid های NTv2– نمایش مقیاس فعالیت NTv2 به صورت گرافیکی– نمایش محدوده Shift شدن و جهت‌گیری NTv2– تبدیل فایل NTv2 از Binary به ASCII و برعکس-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی ویرایشگر فایل های NTV2T– نرم افزار کاربردی ویرایشگر فایل های NTV2T-انجام ویرایشگر فایل های NTV2T با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Killetsoft NTv2Tools  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Killetsoftنوع نرم افزار :  ابزار ویرایشگر فایل های NTV2Tنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Killetsoft NTv2Tools

Killetsoft NTv2Tools v1.14

NTv2Tools geospatial software provides a toolbox for developing and processing NTv2 files in binary and ASCII format. The available tools can be used to analyze and manipulate NTv2 files and represent the results on the screen and on the printer, as well as in graphics and in files.

لینک دانلود