تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار KORG AudioGate v4.5.0 – Win

KORG AudioGate 4 در حال حاضر شامل توانایی ایجاد ضبط های صوتی با وضوح بالا می باشد. به راحتی AudioGate 4 را روی رایانه خود نصب کنید و سپس آن را با استفاده از یک کابل USB به KORG DS-DAC-10R وصل کنید. DS-DAC-10R از فرمت DSD 5.6 مگاهرتز و 2.8 مگاهرتز برای پخش و ضبط و همچنین فرمت PCM تا 192 کیلوهرتز / 24 بیتی پشتیبانی می کند. سیستم پخش اصلی صوتی با وضوح بالا پیشرفته شده است تا سیستم موثر برای ایجاد ضبط صدا با وضوح بالا را فراهم کند. KORG AudioGate یک نرم افزار قویی و کاربردی از محصولات شرکت KORG است که در رده نرم افزار های  ضبط و پخش صداهای با کیفیت  قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه  ضبط و پخش صداهای با کیفیت  است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های  ضبط و پخش صداهای با کیفیت  امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار KORG AudioGate را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های  ضبط و پخش صداهای با کیفیت  است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار KORG AudioGate با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه  ضبط و پخش صداهای با کیفیت  همراهی خواهد کرد. نرم افزار KORG AudioGate تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای  ضبط و پخش صداهای با کیفیت  برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه  ضبط و پخش صداهای با کیفیت  و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir KORG AudioGate center

ویژگی های نرم افزار KORG AudioGate :– سادگی کار با نرم افزار– نرم افزاری قدرتمند و اختصاصی برای مدیریت فرمت DSD و سایر فایل های با کیفیت بالا– پخش فرمت های صوتی مختلف از جمله 24 bit (192 / 96kHz), 16bit, WAV, FLAC, MP3 و …– سازگاری کامل با تجهیزا ت سری KORG DS-DAC– طراحی بی نظیر برای کیفیت بالای صوتی– تبدیل فرمت های مختلف-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی  ضبط و پخش صداهای با کیفیت– نرم افزار کاربردی  ضبط و پخش صداهای با کیفیت-انجام  ضبط و پخش صداهای با کیفیت  با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار KORG AudioGate  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   KORGنوع نرم افزار :  ابزار  ضبط و پخش صداهای با کیفیتنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

KORG AudioGate v4.5.0

KORG AudioGate 4 now includes the ability to create high-resolution audio recordings. Simply install AudioGate 4 on your PC, and then connect it to the KORG DS-DAC-10R using a single USB cable. The DS-DAC-10R supports the 5.6 MHz and 2.8 MHz DSD format—for playback and recording—as well as PCM formats up to 192 kHz/24-bit. What had been the foremost high-resolution audio playback system has evolved to provide the effective system for creating high-resolution audio recordings.

لینک دانلود