تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Lazesoft Data Recovery Unlimited Edition v4.3.1 – Win

بازیابی اطلاعات Lazesoft آسان برای استفاده و قدرتمند نرم افزار بازیابی اطلاعات است. بازیابی Lazesoft Data Recovery کاربران خانگی و کسب و کار ارائه می دهد راه حل های کامل برای بازیابی فایل های حذف شده و یا از دست رفته به علت reformatting و یا فساد از هارد دیسک، ویروس و یا تروجان ، خاموش شدن سیستم غیر منتظره و یا شکست نرم افزار داشته باشند. با آسان به استفاده از رابط ها و قدرتمند ترین نرم افزار بازیابی اطلاعات نرم افزار، شما می توانید از بازیابی اطلاعات Lazesoft برای بازیابی اطلاعات خود، پیش نمایش فایل های بازیابی در حالی که جستجو در حال انجام است.با گسترش روز افزون نرم افزارهای بازیابی اطلاعات از دست رفته شرکت های بیشماری نیز سعی در ارائه نرم افزارهایی جامع دارند که بتوانند نیازهای کاربران را در زمینه بازیابی اطلاعات از دست رفته رفع کنند. Lazesoft Data Recovery یکی از نرم افزارهای ساخت شرکت Lazesoft است که به خوبی در میان علاقه مندان به بازیابی اطلاعات از دست رفته جا خوش کرده است. این نرم افزار با دارا بودن تمامی امکانات مورد نیاز کاربر در زمینه بازیابی اطلاعات از دست رفته به خوبی توانسته است طی سالیان به محبوبیت درخوری دست یابد. نرم افزارهای بازیابی اطلاعات از دست رفته با توجه به حجم استفاده باید ساده، کاربردی و سریع باشند و قابلیت تطبیق با تمامی سیستم ها و سخت افزارها را داشته باشند که نرم افزار Lazesoft Data Recovery به خوبی این نیازها را پوشش داده است. نظرات مختلف کاربران نشان داده است که Lazesoft Data Recovery در برآورده کردن نیازهای بازیابی اطلاعات از دست رفته به خوبی عمل کرده است. اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که از این سری نرم افزارها استفاده می کنید به شما پیشنهاد می کنیم که Lazesoft Data Recovery را به صورت رایگان دانلود و از کار کردن با آن لذت ببرید.

App Lazesoft Data Recovery center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Lazesoft Data Recovery :– سادگی کار با نرم افزار– بازیابی اطلاعات از روی هارد فرمت شده یا پارتیشن بندی شده– بازگردانی فایل هایی که با استفاده از Shift+Del پاک شده اند– بازیابی فایل هایی که به دلایل نرم افزاری (نصب نرم افزار مخرب، نصب ناکامل نرم افزار و …)  از دست رفته اند– بازیابی فایل ها در صورت بوت نشدن سیستم– امکان ایجاد CD یا USB قابل بوت– رابط کاربری قابل فهم و ساده-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی بازیابی اطلاعات از دست رفته– نرم افزار کاربردی بازیابی اطلاعات از دست رفته-انجام بازیابی اطلاعات از دست رفته با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Lazesoft Data Recovery  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Lazesoftنوع نرم افزار :  ابزار بازیابی اطلاعات از دست رفتهنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Lazesoft Data Recovery

Lazesoft Data Recovery Unlimited Edition v4.3.1

Lazesoft Data Recovery is an easy to use and powerful data recovery software. Lazesoft Data Recovery offers home users and businesses complete solutions for recovering deleted or lost files due to the reformatting or corruption of a hard drive, virus or Trojan infection, unexpected system shutdown or software failure. With easy to use interfaces and the most powerful data recovery software engine, you can use Lazesoft Data Recovery to recover your data, preview recovered files while the search is in progress.

لینک دانلود