تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Lazesoft Windows Recovery v4.3.1 – Win

رفع تمام مشکلات بوت و مشکلات ویندوز از جمله شکست بوت ، آسیب پذیری ویروس، صفحه آبی / سیاه و سفید و غیره. Lazesoft Windows Recovery کاربران خانگی و کسب و کار ارائه می دهد راه حل های کامل برای رفع مشکل بوت، بازیابی فایل های ارزشمند، Undelete پارتیشن و غیره با آسان به استفاده از رابط، شما می توانید با استفاده از Lazesoft ویندوز بازیابی برای اصلاح مشکلات بوت خود را از نصب مجدد ویندوز خود استفاده کنید. هیچ زمینه فنی لازم نیست شما می توانید از Lazesoft Windows Recovery نسخه پشتیبان تهیه کلیه سیستم ویندوز یا دیسک خود را قبل از تعمیر استفاده کنید. اکثر عملیات تعمیر فقط نیاز به یک کلیک و عملیات قابل لغو است. اگر نتیجه تضمین را رضایت دادید، می توانید آن را لغو کنید.استفاده از نرم افزار های بازیابی ویندوز روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که با بازیابی ویندوز سر و کار دارید و نیازمند یک نرم افزار مناسب در زمینه بازیابی ویندوز هستید ،نرم افزار Lazesoft Windows Recovery یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای بازیابی ویندوز جزو برترین نرم افزار ها در زمینه بازیابی ویندوز است. ابزارهای بازیابی ویندوز با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. نرم افزار Lazesoft Windows Recovery با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاص خود شما در امر بازیابی ویندوز به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای بازیابی ویندوز برای خود داشته باشید.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

www.download.ir App Lazesoft Windows Recovery center

ویژگی های نرم افزار Lazesoft Windows Recovery :– سادگی کار با نرم افزار– ریکاوری MBR حتی در صورت آسیب دیدن آن به علت ویروسی شدن– تعمیر بوت سکتور پارتیشن ویندوز– بازگردانی فایل های اصلی سیستم عامل ویندوز که باعث نمایش پیغام هایی مانند ‘ntldr is missing’، ‘bootmgr is missing’ و … می شوند– ایجاد WinPE بر روی دیسک و یا یو اس بی– ریکاوری و ویرایش رجیستری– ویرایش و تعمیر فایل بوت ویندوز (boot.ini یا BCD)– پشتیبانی از پارتیشن های FAT, NTFS-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی بازیابی ویندوز– نرم افزار کاربردی بازیابی ویندوز-انجام بازیابی ویندوز با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Lazesoft Windows Recovery  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Lazesoftنوع نرم افزار :  ابزار بازیابی ویندوزنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Lazesoft Windows Recovery

Lazesoft Windows Recovery v4.3.1

Fixing all Windows boot and crash problems including booting failure, virus affections,blue/black screen, and more. Lazesoft Windows Recovery offers home users and businesses complete solutions to fix boot problem, retrieve valuable files, Undelete Partition, etc. With easy to use interfaces, you can using Lazesoft Windows Recovery to correct boot problems by yourself avoided reinstall your Windows. No technical background is required. You can use Lazesoft Windows Recovery backuping your entire Windows system or disk before repair. The most fix operation just need one click and the operation is undoable. If you donot satisfied the fix result, you can just undo it.

لینک دانلود