دانلود نرم افزار LINE Camera Photo editor v14.1.1 برای اندروید و iOS

LINE Camera عکس بگیرید و با LINE Camera عکس های خود را  زیباتر کنید. عکس های زیبا تر خاطرات شما را زیباتر خواهند کرد. این ابزار قدرتمند ویرایش در دوربین همراهتان به شما این اجاره را میدهد تا خلاقیت و تخیلات خود را در عکس هایتان عملی کنید. با این نرم افزار شما قادر خواهید بود یک عکس سریع سلفی با دوربین گوشی خود بگیرید و با استفاده از ویژگی Live filter and Beauty عکس خود را تغییر داده و زیباتر کنید. برنامه LINE Camera  دارای تمام ویژگی های اصلی یک دوربین از جمله تایمر، فلش، حالت آینه، تراز، شبکه بندی و… بوده و جزو برترین برنامه های کاربردی  در زمینه عکاسی میباشد. علاوه بر اینها با استفاده از فیلترهای موجود می توانید عکس های سایه ای و تاریک  را روشن کنید، عکس های غذاهای خود را خوشمزه تر ببینید و یا از هر یک از هزاران راه موجود برای انتخاب حالت عکس خود استفاده کنید و عکس های خود را زیباتر کنید.

سایر مشخصات : همچنین شما میتوانید با استفاده از این نرم افزار عکس هایتان را به اشتراک بگذارید. عکسهایی که به دلخواه تغییر داده اید را بلافاصله در اینیستاگرام، فیس بوک و یا سایر  شبکه های  اجتماعی با دوستانتان به اشتراک بگذارید و آنها را در لذت عکسی که گرفته اید سهیم کنید. به علاوه اینکه میتوانید روی عکس هایتان نوشته و متن قرار دهید. هرنوشته در هرزبان با هر فونتی که دوست دارید و به هر رنگ دلخواه و در هر سایز به هر قسمت از عکس خود اضافه کنید و پیام خود را در کنار عکس به مخاطب خود برسانید. این نرم افزار فوق العاده و بسیار محبوب که بیش از 100 میلیون کاربر دارد محصولی از شرکت LINE Corporation می باشد.بنابراین هرچه سریع تر این نرم افزار را دانلود کنید و از آن لذت ببرید.

دانلود نرم افزار LINE Camera

ویژگی های نرم افزار LINE Camera :استفاده از رنگ و قلم برای ایجاد هرگونه تغییر در عکسعکس های خود را با بیش از 20000 نوع برچسب منحصر به فرد تزئین کنید و عکسی منحصر به فرد بسازید.قابلیت کلاژ کردن عکس هاپشتیبانی از ده ها زبان مختلف

LINE Camera

لینک دانلود