دانلود نرم افزار Lingoes 2.9.2 – Win

Lingoes یک نرم افزار قویی و کاربردی از محصولات شرکت Lingoes است که در رده نرم افزار های دیکشنری قدرتمند چند زبانه قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه دیکشنری قدرتمند چند زبانه است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های دیکشنری قدرتمند چند زبانه امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار Lingoes را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های دیکشنری قدرتمند چند زبانه است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار Lingoes با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه دیکشنری قدرتمند چند زبانه همراهی خواهد کرد. نرم افزار Lingoes تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای دیکشنری قدرتمند چند زبانه برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه دیکشنری قدرتمند چند زبانه و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

App Lingoes center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Lingoes :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی دیکشنری قدرتمند چند زبانه– نرم افزار کاربردی دیکشنری قدرتمند چند زبانه-انجام دیکشنری قدرتمند چند زبانه با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار Lingoes  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Lingoesنوع نرم افزار :  ابزار دیکشنری قدرتمند چند زبانهنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Lingoes

Lingoes 2.9.2

For a long time, Babylon software was the first and last choice to install a dictionary-hosted software that has a complete set of vocabularies. In the new versions, crack issues as well as software heaviness caused users to think about replacing it. One of the free and fairly powerful alternative to Lingoes Lingo software, which, of course, does not have complete dictionaries like Babylon Bank, but it is suitable for semi-expert use.

لینک دانلود