تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار LiteManager Pro v4.9 Build 4911 – Win

استفاده از نرم افزار های مدیریت و کنترل سیستم از راه دور روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که با مدیریت و کنترل سیستم از راه دور سر و کار دارید و نیازمند یک نرم افزار مناسب در زمینه مدیریت و کنترل سیستم از راه دور هستید ،نرم افزار LiteManager یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای مدیریت و کنترل سیستم از راه دور جزو برترین نرم افزار ها در زمینه مدیریت و کنترل سیستم از راه دور است. کمپانی /// مدت چندین سال است که محصولات خود را در زمینه های مختلف عرضه کرده که همواره جزو پر طرفدار ترین نرم افزارها بوده اند. نرم افزار LiteManager یکی دیگر از محصولات این شرکت است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه مدیریت و کنترل سیستم از راه دور بر آورده سازید.  امروزه استفاده از مدیریت و کنترل سیستم از راه دور به صورت روز افزونی در حال افزایش است و این زمنیه ظهور نرم افزار های بسیار زیادی را در زمنیه مدیریت و کنترل سیستم از راه دور باعث شده است. ابزارهای مدیریت و کنترل سیستم از راه دور با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. نرم افزار LiteManager با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاص خود شما در امر مدیریت و کنترل سیستم از راه دور به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدیریت و کنترل سیستم از راه دور برای خود داشته باشید.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

litemanager center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار LiteManager :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی مدیریت و کنترل سیستم از راه دور– نرم افزار کاربردی مدیریت و کنترل سیستم از راه دور-انجام مدیریت و کنترل سیستم از راه دور با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار LiteManager  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   LiteManagerنوع نرم افزار :  ابزار مدیریت و کنترل سیستم از راه دورنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

LiteManager

LiteManager Pro v4.9 Build 4911

LiteManager is a powerful and intelligent application designed to allow you to control one computer from another.
In the window you see the desktop of the remote computer and can manage them with the mouse and keyboard. The program consists of two parts: the client module LiteManager Viewer installed on the administrator's computer and the server module LiteManager Server installed on remote computers. To add a new connection in the list LiteManager Viewer only need to specify its IP address and can connect to the type specified when installing LiteManager Server password.
Interface of the program is as user-friendly as possible. You can reposition panels the way you like, while the most important elements are positioned separately and are easily accessible. The list of remote computers can be displayed in different styles: as thumbnails that can be zoomed, as regular icons or as a table. Different computers will be displayed differently depending on their status – a computer that is off will be displayed in the «Online» status, if no ROM Server is running or installed on the remote computer, the status will be «Not Found», in case a connection is not authorized on the server, the icon will have the Locked status.
LiteManager allows you to get reliable information about the current status of the computer and about what is going on on it at the moment.
You will easily learn how to use the interface and realize how comfortable and easy to use LiteManager is after you work with it for a while

لینک دانلود