دانلود نرم افزار LizardSystems Change MAC Address v3.4.0 Build 133 – Win

تغییر آدرس MAC یک ابزار ساده اما قدرتمند است که به شما کمک می کند آدرس MAC آداپتور شبکه خود را تغییر دهید. شما می توانید آدرس MAC را جعل کنید، آدرس MAC یک تولید کننده دیگر را تنظیم کنید یا یک MAC تصادفی را در چند کلیک ماوس تولید کنید. تغییرات شما بلافاصله اعمال خواهد شد و پس از راه اندازی مجدد سیستم، آنها حفظ خواهند شد. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های  تغییر مک آدرس در شبکه افزوده می شود، تعداد نرم افزار های موجود در این زمینه هم روز به روز بیشتر می شود و شرکت های بسیاری سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه  تغییر مک آدرس در شبکه دارند. اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که در حال کارکردن با  تغییر مک آدرس در شبکه هستید نرم افزار LizardSystems Change MAC Address ابزاری است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه  تغییر مک آدرس در شبکه بر آورده سازید. نرم افزار LizardSystems Change MAC Address با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاصی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی، راهنمای موجود در برنامه با دارا بودن مثال های متعدد و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه  تغییر مک آدرس در شبکه به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. نرم افزار LizardSystems Change MAC Address تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار LizardSystems Change MAC Address می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. اگر شما هم از کسانی هستید که با این نرم افزار کار می کنید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دائمی و لینک مستقیم دانلود کنید.

www.download.ir_LizardSystems Change MAC Address cover

ویژگی های نرم افزار LizardSystems Change MAC Address :– سادگی کار با نرم افزار– تعویض MAC address با هر آدرس دیگر– تولید یک MAC address به صورت کاملاً تصادفی– تغییر نام تولید کننده در MAC address– تنظیم یک MAC address بدون تغییر نام سازنده– فعال شدن خودکار MAC Address جدید پس از اعمال تغییرات-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی  تغییر مک آدرس در شبکه– نرم افزار کاربردی  تغییر مک آدرس در شبکه-انجام  تغییر مک آدرس در شبکه با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار LizardSystems Change MAC Address  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   LizardSystemsنوع نرم افزار :  ابزار  تغییر مک آدرس در شبکهنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

LizardSystems Change MAC Address v3.4.0 Build 133

Change MAC Address is a simple yet powerful tool that will help you change your network adapter's MAC address. You can spoof the MAC address, set the MAC address of another manufacturer or generate a random MAC address in just several mouse clicks. Your changes will be applied at once and they will be retained after you restart the system.

لینک دانلود