دانلود نرم افزار LockXLS 2018 v6.2.3 – Win

LockXLS یک نرم افزار قویی و کاربردی از محصولات شرکت Spreadsheet است که در رده نرم افزار های حفاظت از فایل ها و کدهای اکسل قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه حفاظت از فایل ها و کدهای اکسل است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های حفاظت از فایل ها و کدهای اکسل امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار LockXLS را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های حفاظت از فایل ها و کدهای اکسل است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار LockXLS با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه حفاظت از فایل ها و کدهای اکسل همراهی خواهد کرد. نرم افزار LockXLS تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای حفاظت از فایل ها و کدهای اکسل برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه حفاظت از فایل ها و کدهای اکسل و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

LockXLS 5 www.download.ir

ویژگی های نرم افزار LockXLS :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی حفاظت از فایل ها و کدهای اکسل– نرم افزار کاربردی حفاظت از فایل ها و کدهای اکسل-انجام حفاظت از فایل ها و کدهای اکسل با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار LockXLS  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Spreadsheetنوع نرم افزار :  ابزار حفاظت از فایل ها و کدهای اکسلنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

LockXLS

LockXLS 2018 v6.2.3

LockXLS makes formulas and VBA code unavailable to your customers, adds various registration options - generates hardware based Computer Code, creates Activation Code to unlock the workbook on your customer's PC, customizes the messages shown to customers during registration. The locked workbook may have a trial period and a splash screen. Also it will be converted to an application, which runs on Excel but has no other external dependencies making it easy to distribute.

لینک دانلود