تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Logiccode GSM SMS Client v4.4 – Win

ساده، سریع، قابل اعتماد و آسان برای استفاده از کتابخانه .Net که می تواند مورد استفاده برای خواندن / حذف SMS، ارسال پیغام Wap و ارسال پیام های متنی به زبان انگلیسی یا در هر زبان یونیکد دیگر پشتیبانی شده با استفاده از مودم های GSM / تلفن های متصل به پورت سریال از طریق داده ها کابل / بلوتوث / مادون قرمز. این کنترل دارای طیف گسترده ای از ویژگی ها و پایداری خوب است و بنابراین انتخاب مناسب برای برنامه های پیام رسانی تلفن همراه مانند ارسال به روز رسانی محصول به مشتریان، نتایج آزمون به دانش آموزان و غیره است. هنگامی که بحث از کتابخانه پنل SMS به میان می آید، اکثرا کسانی که در این زمینه فعالیت دارند به نرم افزار Logiccode GSM SMS Client اشاره می کنند. این نرم افزار چندین سال است که جزو نرم افزار های محبوب و مورد علاقه در زمینه کتابخانه پنل SMS است که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از آن نیز افزوده می شود. علاقه مندان به کتابخانه پنل SMS به خوبی نرم افزار Logiccode GSM SMS Client را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های کتابخانه پنل SMS است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های کتابخانه پنل SMS افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون Logiccode سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه کتابخانه پنل SMS دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای کتابخانه پنل SMS هستید نرم افزار Logiccode GSM SMS Client یکی دیگر از محصولات Logiccode  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه کتابخانه پنل SMS بر آورده سازید. نرم افزار Logiccode GSM SMS Client تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای کتابخانه پنل SMS برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه کتابخانه پنل SMS و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

App Logiccode GSM SMS center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Logiccode GSM SMS Client :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی کتابخانه پنل SMS– نرم افزار کاربردی کتابخانه پنل SMS-انجام کتابخانه پنل SMS با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار Logiccode GSM SMS Client  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Logiccodeنوع نرم افزار :  ابزار کتابخانه پنل SMSنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Logiccode GSM SMS Client

Logiccode GSM SMS Client v4.4

A simple, fastest, reliable and easy to use .Net Library that can be used to read/delete SMS, send Wap Push and send text messages in English or in any other Unicode Supported languages using GSM modems/phones connected to serial port via data cable/bluetooth/infrared. This control has very wide range of features and good stability thus making it perfect choice for mobile messaging applications like sending product updates to customers, exam results to students etc.

لینک دانلود