تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Logiccode GSM SMS .Net Library 3.3 – Win

ساده، سریع، قابل اعتماد و آسان برای استفاده از کتابخانه .Net که می تواند مورد استفاده برای خواندن / حذف SMS، ارسال پیغام Wap و ارسال پیام های متنی به زبان انگلیسی یا در هر زبان یونیکد دیگر پشتیبانی شده با استفاده از مودم های GSM / تلفن های متصل به پورت سریال از طریق داده ها کابل / بلوتوث / مادون قرمز. این کنترل دارای طیف گسترده ای از ویژگی ها و پایداری خوب است و بنابراین انتخاب مناسب برای برنامه های پیام رسانی تلفن همراه مانند ارسال به روز رسانی محصول به مشتریان، نتایج آزمون به دانش آموزان و غیره است. هنگامی که بحث از کتابخانه WAP  به میان می آید، اکثرا کسانی که در این زمینه فعالیت دارند به نرم افزار Logiccode GSM SMS .Net Library اشاره می کنند. این نرم افزار چندین سال است که جزو نرم افزار های محبوب و مورد علاقه در زمینه کتابخانه WAP  است که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از آن نیز افزوده می شود. علاقه مندان به کتابخانه WAP  به خوبی نرم افزار Logiccode GSM SMS .Net Library را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های کتابخانه WAP  است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های کتابخانه WAP  افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون Logiccode سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه کتابخانه WAP  دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای کتابخانه WAP  هستید نرم افزار Logiccode GSM SMS .Net Library یکی دیگر از محصولات Logiccode  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه کتابخانه WAP  بر آورده سازید. نرم افزار Logiccode GSM SMS .Net Library تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای کتابخانه WAP  برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه کتابخانه WAP  و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

App Logiccode GSM SMS center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Logiccode GSM SMS .Net Library :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی کتابخانه WAP– نرم افزار کاربردی کتابخانه WAP-انجام کتابخانه WAP  با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار Logiccode GSM SMS .Net Library  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Logiccodeنوع نرم افزار :  ابزار کتابخانه WAPنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Logiccode GSM SMS .Net Library

Logiccode GSM SMS .Net Library 3.3

A simple, fastest, reliable and easy to use .Net Library that can be used to read/delete SMS, send Wap Push and send text messages in English or in any other Unicode Supported languages using GSM modems/phones connected to serial port via data cable/bluetooth/infrared. This control has very wide range of features and good stability thus making it perfect choice for mobile messaging applications like sending product updates to customers, exam results to students etc.

لینک دانلود