دانلود نرم افزار Lokas Artistic Effects v2.0 – Win

Lokas Effects هنری – این مجموعه منحصر به فرد از پلاگین های فتوشاپ همه چیز را که شما ممکن است نیاز به شروع به ایجاد فوق العاده گرافیک غنی از آثار هنری را داشته باشید به شما ارائه می کند. در میان جلوه های حرفه ای موجود در این بسته افزوده شده عبارتند از آبی، برف، قطره، یخ، کروم، فلز، فلز خام، پلاستیک، ژل، دود و پنبه. هر اثر بر اساس مدل ریاضی با دقت بالا ساخته شده است که شما را در هنگام اعمال جلوه های عالی بالاترین کیفیت می دهد.استفاده از نرم افزار های افکت های هنری در فتوشاپ روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که با افکت های هنری در فتوشاپ سر و کار دارید و نیازمند یک نرم افزار مناسب در زمینه افکت های هنری در فتوشاپ هستید ،نرم افزار Lokas Artistic Effects یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای افکت های هنری در فتوشاپ جزو برترین نرم افزار ها در زمینه افکت های هنری در فتوشاپ است. ابزارهای افکت های هنری در فتوشاپ با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. نرم افزار Lokas Artistic Effects با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاص خود شما در امر افکت های هنری در فتوشاپ به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای افکت های هنری در فتوشاپ برای خود داشته باشید.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

www.download.ir App Lokas Artistic Effects center

ویژگی های نرم افزار Lokas Artistic Effects :– سادگی کار با نرم افزار-اعمال افکت های حرفه ای بر روی متون و عکس ها– اعمال افکت های Chrome, Metal, Crude Metal, Plastic و …– دقت بالا در اضافه کردن جلوه های ویژه– ایجاد متون و لوگو های سه بعدی– کم حجم و سبک-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی افکت های هنری در فتوشاپ– نرم افزار کاربردی افکت های هنری در فتوشاپ-انجام افکت های هنری در فتوشاپ با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Lokas Artistic Effects  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Lokas Artisticنوع نرم افزار :  ابزار افکت های هنری در فتوشاپنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Lokas Artistic Effects

Lokas Artistic Effects v2.0

Lokas Artistic Effects - This unique collection of Photoshop plug-ins has all that you may need to start creating fantastic graphically rich artwork right away. Among the professional effects included in this plug-in package are: Aqua, Snow, Drop, Ice, Chrome, Metal, Crude Metal, Plastic, Gel, Smoke and Cotton. Each effect is built on high precision mathematical model ensuring you get the greatest level of quality when applying effects.

لینک دانلود