دانلود نرم افزار LS-DYNA SMP R11.0.0 x64 – Win

LS-DYNA یک برنامه عنصری عادی است که قادر به شبیه سازی مشکلات پیچیده دنیای واقعی است. این خودروها، صنایع هوا فضا، ساخت و ساز، نظامی، تولیدی و مهندسی زیست محیطی استفاده می شود. LS-DYNA برای مشترک و توزیع شده حافظه یونیکس، لینوکس و سیستم عامل مبتنی بر ویندوز بهینه شده است و توسط LSTC کاملا QA است. ریشه های کد در تجزیه و تحلیل عناصر محدود از پویا بسیار متغیر هستند، با استفاده از ادغام زمان صریح. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های شبیه‌سازی روش المان محدود افزوده می شود، تعداد نرم افزار های موجود در این زمینه هم روز به روز بیشتر می شود و شرکت های بسیاری سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه شبیه‌سازی روش المان محدود دارند. اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که در حال کارکردن با شبیه‌سازی روش المان محدود هستید نرم افزار LS-DYNA SMP ابزاری است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه شبیه‌سازی روش المان محدود بر آورده سازید. نرم افزار LS-DYNA SMP با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاصی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی، راهنمای موجود در برنامه با دارا بودن مثال های متعدد و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه شبیه‌سازی روش المان محدود به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. نرم افزار LS-DYNA SMP تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار LS-DYNA SMP می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. اگر شما هم از کسانی هستید که با این نرم افزار کار می کنید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دائمی و لینک مستقیم دانلود کنید.

www.download.ir LS-DYNA SMP center

ویژگی های نرم افزار LS-DYNA SMP :– سادگی کار با نرم افزار– کاربرد وسیع در صنایع مختلف خودروسازی، هوافضا، نظامی و بایومواد– تحلیل شرایط دینامیک غیر خطی گذرا به صورت Explicit– تحلیل دینامیکی دوبعدی، سه‌بعدی، غیرخطی و اجسام صلب– شبیه‌سازی‌های Quasi-static و استاتیک خطی– آنالیز حراراتی و سیالات مطابق استانداردهای ALE و FSI– تجزیه و تحلیل سیالات Navier-Stokes– دارای حل‌گر سیالات تراکم‌پذیر– زوج‌سازی (Coupling) دینامیک اجسام صلب چند جسمی به روش MADYMO و Cal3D– آنالیز شکست و پیش‌بینی رشد ترک– تحلیل آنی و در لحظه آکوستیک– دارای قابلیت‌های اضافی نظیر SPH و EFG و الکترومغناطی-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی شبیه‌سازی روش المان محدود– نرم افزار کاربردی شبیه‌سازی روش المان محدود-انجام شبیه‌سازی روش المان محدود با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار LS-DYNA SMP  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   LS-DYNAنوع نرم افزار :  ابزار شبیه‌سازی روش المان محدودنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

LS-DYNA SMP R11.0.0 x64

LS-DYNA is a general-purpose finite element program capable of simulating complex real world problems. It is used by the automobile, aerospace, construction, military, manufacturing, and bioengineering industries. LS-DYNA is optimized for shared and distributed memory Unix, Linux, and Windows based, platforms, and it is fully QA'd by LSTC. The code's origins lie in highly nonlinear, transient dynamic finite element analysis using explicit time integration.

لینک دانلود