تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Lucinite Panels v3.1.1604.31 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/03/05نسخه جدید Lucinite Panels v3.1.1604.31 اضافه شد.

امروزه استفاده از مدیریت تسکبار ویندوز به صورت روز افزونی در حال افزایش است و این زمنیه ظهور نرم افزار های بسیار زیادی را در زمنیه مدیریت تسکبار ویندوز باعث شده است. ابزارهای مدیریت تسکبار ویندوز با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. با گسترش استفاده از مدیریت تسکبار ویندوز نرم افزارهای بسیاری وارد این عرصه شده اند که هر کدام به نحویی سعی دارند که نیازهای کاربران در زمینه کار با مدیریت تسکبار ویندوز را برآورده سازند. هر یک از این نرم افزار ها با ارائه خدمات در بخش های مختلف کار با مدیریت تسکبار ویندوز سعی دارند در رده بهترین های این حیطه باشند.آنچه که در تهیه هر نرم افزار جلب توجه می کند این است که آیا این نرم افزار می تواند نیاز کاربر را در زمینه مدیریت تسکبار ویندوز برآورده سازد و یا نه ؟ بی شک جواب مثبت است چرا که Lucinite Panels به خوبی نیازهای شما را در زمینه مدیریت تسکبار ویندوز برآورده خواهد ساخت ، پس اگر نیازمند یک نرم افزار جهت کار در زمینه مدیریت تسکبار ویندوز هستید ، نرم افزار Lucinite Panels تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. نرم افزار Lucinite Panels با دارا بودن یک محیط کاربری قویی به همراه گرافیک عالی به خوبی تمامی نیازهای شما را در زمینه مدیریت تسکبار ویندوز به خوبی بر آورده کرده است. بی شک پس از استفاده از Lucinite Panels دیگر به هیچ نرم افزار دیگری نیاز نخواهید داشت چرا که نرم افزار Lucinite Panels به خوبی توانسته است تمامی ابزارهای مورد نیاز برای کار بر روی مدیریت تسکبار ویندوز را برای شما فراهم آورد. از ویژگی های اساسی نرم افزار Lucinite Panels می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما در زمنیه مدیریت تسکبار ویندوز اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدیریت تسکبار ویندوز برای خود داشته باشید.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

Lucinite Panels center

ویژگی های نرم افزار Lucinite Panels :– سادگی کار با نرم افزار– امکان اضافه کردن چندین پانل– نمایش در جهت عمودی یا افقی– تنظیم اندازه پهنای پانل: بزرگ / متوسط / کوچک– تنظیم اندازه عرض و ارتفاع کاشی (Tile)– پنهان کردن نوار وظیفه– امکان انتخاب و اضافه کردن کاشی های مختلف (Tiles)-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی مدیریت تسکبار ویندوز– کاربردی در امر مدیریت تسکبار ویندوز-انجام مدیریت تسکبار ویندوز با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار Lucinite Panels  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Luciniteنوع نرم افزار :  ابزار مدیریت تسکبار ویندوزنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe 

Lucinite Panels

Lucinite Panels v3.1.1604.31

Panels gives you the ability to add multiple bars to any edge of your desktops and displays. These bars contain mini-programs called Tiles which provide information and control of your windows desktop. Add weather for multiple locations, monitor cpu, memory, network and disk activity, control iTunes and watch your favorite shows unobstructed with the iTunes remote tiles. Replace your task bar with the shortcuts tile, for even more control add the task windows tile to control and see live thumbnails of your running applications.

لینک دانلود