تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Macrium Reflect Server 7.9.2.3257 – Win

با استفاده از Macrium Reflect Professional Edition شما می توانید تمام پارتیشن ها و یا فایل ها و پوشه های خاص را به یک فایل بایگانی یکپارچه فشرده تهیه کنید. سپس می توانید آن را برای ایجاد یک تصویر دقیق از پارتیشن ها بر روی هارد دیسک برای ارتقاء آسان هارد دیسک و یا بازیابی سیستم استفاده کنید. Macrium Reflect Professional Edition یک نرم افزار قابل اعتماد است که برای کمک به کاربران برای تهیه پشتیبان فایل ها و درایو ها، و نیز فایل های تصویر دیسک ایجاد شده است. از اسناد شخصی، عکس ها، موسیقی ها و ایمیل ها محافظت کنید. هارد دیسک خود را ارتقا دهید یا سیستم عامل های جدید را در دانش ایمن امتحان کنید که همه چیز به صورت ایمن در یک فایل پشتیبان به راحتی بازیابی شده ذخیره می شود. نرم افزار Macrium Reflect Server یک نرم افزار جامع و کامل از رده نرم افزار های ایمیج و ریکاوری سرور است که توسط گروه نرم افزاری Macrium Reflect طراحی و عرضه شده است. این نرم افزار با دارا بودن امکانات کامل و جامع، تمامی نیازهای شما را در زمینه ایمیج و ریکاوری سرور به خوبی برآورده می سازد. چنانچه تا کنون با نرم افزار های ایمیج و ریکاوری سرور کار کرده باشید، به خوبی می دانید که اکثر نرم افزارهای موجود نمی توانند نیازهای شما را کامل و جامع برطرف سازند، اما نرم افزار Macrium Reflect Server به خوبی و به آسانی توانسته است در یک محیط کاربر پسند و با دارا بودن یک الگوی بصری کامل کلیه نیازهای شما را برآورده سازد. به گفته شرکت سازنده، این نرم افزار می تواند به طور کامل تمامی نیازهای شما را در زمینه ایمیج و ریکاوری سرور برآورده سازد و جزو رده محبوب ترین نرم افزار ها است. Macrium Reflect Server با دارا بودن محیط گرافیکی مناسب، سازگاری با اکثر سیستم عامل ها و سخت افزارها و نیز وجود راهنما و آموزش های فراوان در قسمت Help شما را از دانلود و تست نرم افزار های دیگر بی نیاز می سازد. اگر شما هم نیازمند داشتن یک نرم افزار قویی در زمینه ایمیج و ریکاوری سرور هستید، می توانید با خیالی آسوده نرم افزار Macrium Reflect Server را دانلود کرده و از آن لذت ببرید.

App Macrium Reflect Professional Edition center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Macrium Reflect Server :– سادگی کار با نرم افزار– امکان تغییر سایز مجدد پارتیشن ها پس از بازگردانی– تهیه نسخه پشتیبان (بازگردانی) کل هارد دیسک و یا برخی از پارتیشن ها– پشتیبانی از درایور WinPE– پشتیبانی از UEFI– بازیابی فایل ها و پوشه های منفرد با ساخت یک درایو مجازی در ویندوز– ساخت دیسک نجات بر پایه Linux به همراه دسترسی به شبکه و یک رابط کاربری گرافیکی– مدیریت فضای دیسک– زمانبندی بکاپ گیری-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی ایمیج و ریکاوری سرور– نرم افزار کاربردی ایمیج و ریکاوری سرور-انجام ایمیج و ریکاوری سرور با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Macrium Reflect Server  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Macrium Reflectنوع نرم افزار :  ابزار ایمیج و ریکاوری سرورنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Macrium Reflect Server

Macrium Reflect Server 7.9.2.3257

Using Macrium Reflect Professional Edition you can backup whole partitions or individual files and folders into a single compressed mountable archive file. This can then be used to create an exact image of partitions on a hard disk for easy hard disk upgrade or system recovery. Macrium Reflect Professional Edition is a reliable software created to help users to backup files and drives, as well as disk image files. Protect your personal documents, photos, music and emails. Upgrade your hard disk or try new operating systems in the safe knowledge that everything is securely saved in an easily recovered backup file.

لینک دانلود