تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار MAGIX Movie Edit Pro 2020 Premium v19.0.2.58 – Win

به روز رسانی :

1398/11/28 نسخه v19.0.2.58 اضافه شد.

MAGIX Movie Edit Pro Premium یک نرم افزار قدرتمند و بسیار حرفه ای برای ویرایش فیلم و انواع فایل های ویدیویی می باشد که به تازگی نسخه ی 2019 آن توسط کمپانی MAGIX برای سیستم عامل های ویندوز منتشر شده است . با استفاده از این نرم افزار می توانید فوق العاده ترین ویدیو را از نظر افکت ، رزولیشن و کیفیت ، نورپردازی حرفه ای و … ایجاد کنید . MAGIX Movie Edit Pro Premium 2019 به طور مستقیم می تواند فایل های  تصویری را فراخوانی کند و به حالت ویرایش درآورد، پخش فیلم و کلیپ ها به طور مستقیم در نرم افزار امکان پذیر است و می تواند بعد از هر اعمال تغییرات در پروژه خود ، فیلم را به طور مستقیم مشاهده کنید . نرم افزار MAGIX Movie Edit Pro Premium 2019 دارای ابزار های حرفه ای تر و پیشرفته تری نسبت به نسخه های پیشین است که کاربران با بهره گیری از آن های می توانند بر روی پروژه ی خود مدیریت بهتری داشته باشند . پلاگین هایی در نرم افزار جهت افزایش کیفیت و تغییرات در فایل های تصویری می باشد و باعث می شود تا کاربر با ابزارهای حرفه ای تری آشنا شود و از آن ها استفاده کند . نور پردازی در ویرایش فایل های تصویری یکی از مهمترین عواملی است که بیننده را مات و مبهوت خود می کند . نرم افزار MAGIX Movie Edit Pro Premium 2019 در منو خود برای تغییرات نور پردازی ابزارهایی را به صورت حرفه ای در نظر گرفته که میتوانید فیلم های خود را به صورت کلاسیک ، سیاه و سفید ، رنگی و … تبدیل کنید .

ویژگی های MAGIX Movie Edit Pro Premium :

سریع ترین راه برای شروع به ساخت فیلم های خود

ویرایش و بهینه سازی فیلم به صورت حرفه ای

نتایج با سرعت بالا

– دارای 1500 اثر جلوه های ویژه برای هر مناسبتی ( اثرات با کیفیت بالا طراحی شده است تا بهترین در فیلم های خود را به ارمغان بیاورد )

دسترسی به آخرین جلوه های موجود در Movie Edit Pro

فیلم را با استفاده از 4 زاویه دوربین مختلف ویرایش کنید

نام: MAGIX Movie Edit Pro
شرکت سازنده: magix
ورژن: v19.0.2.58
نسخه: Premium
آپدیت: 2020
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

MAGIX Movie Edit Pro 2020 Premium v19.0.2.58 - Win

Movie Edit Pro Premium turns your camera footage into high-quality movies. And with access to the best tools and features money can buy, you can edit and optimize your videos with confidence whether you're a pro or just getting started.One of a kind. Fast.Featuring a range of automatic program wizards Import, optimize, edit — the fastest way to start making your own movies. Generate movies automatically or manually create your own. High-speed results, each and every time.

لینک دانلود