تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار MakeMKV v1.12.2 – Win

به روز رسانی :

1397/02/12 نسخه جدید اضافه شد.

MakeMKV نرم افزار Make MKV فرمت MKV بر روی اکثر سیستم ها و پلت فرم ها قابل اجرا و پخش می باشند. در واقع این نرم افزار جز بهترین نرم افزارهای تبدیل فرمت فایل های ویدئویی می باشد. این نرم افزار پرکاربرد امکان تبدیل فرمت ویدیو ها به فرمت MKV که یک فرمت بسیار پرکاربردی می باشد را میسر میسازد. Make MKV به شما اجازه می دهد تا به راحتی در محیطی جذاب با انتخاب فایل مورد نظر خود و انتقال آن در قسمت مشخص شده توسط نرم افزار در کمترین زمان فیلم خود را با کیفیت بسیار بالا به فرمت MKV ببرید و از دیدن فیلمی با کیفیتی چند برابر بیشتر از قبل لذت ببرید. پس از تغییر انجام شده بر روی فایل ویدئویی می توانید فایل خود را ذخیره نموده و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

سایرمشخصات : فرمت MKV در فایل های ویدویی بر روی تمام سی دی ها و دی وی دی ها قابلیت بازخوانی و پخش را دارند که این ویژگی خود باعث محبوبیت این فرمت در میان فرمت های ویدئوی گوناگون شده است. این نرم افزار همچنین می تواند فایل های موجود بر روی blu-ray ها که معمولا کد گذاری شده اند را توسط ورژن های  AASC,+BD کد شکنی کرده و اطلاعات آن ها را بخواند و فرمت آن ها را تغییر دهد. در واقع این نرم افزار خود یک کد بردار قوی نیز می باشد و نیازی به استفاده از سایر نرم افزارها برای برداشتن کد فایل ها نخواهد بود. کیفیت فایل ها پس از تبدیل نه تنها کاسته نمی شود بلکه فایل جدید با کیفیتی چند برابر بیشتر پخش می شود. جزئیات اساسی چون نوع و زبان که جز اساسی ترین مشخصه های فیلم می باشند حفظ خواهد شد.

MakeMKV.center

ویژگی های نرم افزار Make MKV : – قابلیت تبدیل انواع فایل های ویدئویی – حفظ کیفیت در حد بسیار بالا – خواندن DVD ,Blu-ray – قابلیت اجرا بر روی ویندوز بدون ایجاد وقفه – حفظ ویژگی های اساسی فایل های ویدویی

MakeMKV

لینک دانلود