تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار MAMP PRO v4.0.0.27057 – Win/mac

به روز رسانی :

1397/01/19 نسخه جدید اضافه شد.

MAMP PRO نرم افزار شبیه ساز سرور بر روی مک، از بهترین و کارآمدترین نرم افزار ها در زمینه توسعه و مدیریت محیط های برنامه نویسی در کامپیوتر می باشد که در محیطی بسیار ساده با کاربری آسان در کمترین زمان ممکن محیط سرور محلی را برای کابران حرفه ای برنامه نویس ایجاد می کند. این نرم افزار قادر است تنها با چند کلیک ساده یک وب سرور Apache با تمامی امکانات لازمه را برای شما فراهم آورد. این نرم افزار تحت مجوز GNU General Public منتشر شده است و توسعه و گسترش آن تحت قوانین آن امکان پذیر می باشد.

سایر مشخصات : یک برنامه نویس قبل از انتشار کد های دستوری خود در سرور خدمات اینترنتی باید ابتدا از صحت آن ها اطمینان پیدا کرده، سپس به ارائه آن ها در سرور های اصلی  بپردازد. لذا برای تست این کدها به یک سرور محلی شخصی نیاز دارند تا در محیطی مشابه سرور اصلی آن را امتحان کرده و درستی آن را بسنجد. نرم افزار MAMP PRO با اجرای سرویس های مختلف ازجمله آخرین نسخه های پایدار Apache و MySQL و PHP به همراه قابلیت تغییر و تنظیم DNS امکان تست هر تعداد کد را برای کاربران فراهم می کند. این برنامه برای توسعه دهندگان PHP بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد چرا که دارای Live Webserver برای اینترنت می باشد.

دانلود نرم افزار MAMP PRO

ویژگی های نرم افزار MAMP PRO :– با Virtual Server شما می توانید هر تعداد سرور مجازی را بدون خطر تأثیر بر سیستم عامل خود تنظیم و آزمایش کنید.– ذخیره و بازگردانی تنظیمات سرور برای میزبان های فردی– نوار ابزار قابل برنامه ریزی برای توابع مورد نیاز– به روز رسانی برنامه برای کامپوننت محبوب PHP, phpMyAdmin, CURL و OpenSS– نسخه های مختلف PHP را همزمان اجرا کنید. MAMP PRO همیشه نسخه های متعددی از PHP را ارائه می دهد.

MAMP PRO

لینک دانلود