تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود نرم افزار Mavericks Cache Cleaner MacOSX

Mavericks Cache Cleaner v8.0.7 MacOSX، نرم افزار کاربردی تحسین شده ای برای سیستم عامل Mac OS X می باشد . نرم افزار MCC کار تعمیر و نگهداری سیستم را با رابط کاربری ساده و کلیک محور خود بسیار آسان می کند . چه کاربران حرفه ای و  چه کاربران تازه کار جعبه ابزار قدرتمندی را که این نرم افزار ارائه می کند، تحسین می کنند .  نرم افزار Mavericks Cache Cleaner یکی از مهمترین و پر دانلودترین نرم افزار های تعمیر و نگهداری سیستم در سراسر جهان می باشد . شما عزیزان اکنون می توانید این نرم افزار را از سرورهای قدرتمند دانلود فارسی دریافت نمایید.

 

ویژگی های نرم افزار  Mavericks Cache Cleaner v8.0.7 MacOSX : 

– تعمیر و نگهداری

نرم افزار Mavericks Cache Cleaner راه حلی کلی برای تعمیر و نگهداری سیستم شماست . Intel یا Tiger، PPC یا Mavericks، این نرم افزار جعبه ابزاری ارائه می کند تا سیستم کامپیوتری شما به بهترین نحو ممکن پردازش داده انجام دهد . MCC Documents و MCC Engine به صورت اتوماتیک تمامی دانلود های شما در اینترنت را برای یافتن ویروس اسکن می کنند تا کامپیوتر شما در سلامت کامل باشد . برنامه MCC Engine حتی می تواند به تعمیر و Repair برنامه ها بعد از نصب کردن بپردازد . 

 

– بهینه سازی

نرم افزار Mavericks Cache Cleaner با تنظیم کردن اینترنت و File Cache Setting و پاک کردن داده های قدیمی و به کارگیری رم دیسک میتواند سطح اجرایی سیستم شما را تا حد زیادی ارتقا دهد . MCC با ابزارهای خود می تواند به بهینه سازی فایل ها و حافظه دستگاه تان کمک کند . این نرم افزار با ایجاد محدودیت، فضاهای گرفته شده توسط فایل های اضافی را احیا(Recover) می کند.

 

– شخصی سازی 

نرم افزار Mavericks Cache Cleaner به شما اجازه می دهد تا OS X خود را به خوبی در کنترل خود قرار دهید مثلا می توانید Spotlight یا Dashboard خود را خاموش کنید یا Login Items Folder خود را روشن کنید . این نرم افزار این امکان را به شما می دهد تا کنترل ویژگی های OS X خود را بدست بگیرید و طبق سلیقه ی خود آنها را تنظیم کنید.(بدون اینکه آسیبی به سیستم شما وارد شود)

 

– برنامه ریزی برای فاجعه

نرم افزار Mavericks Cache Cleaner این امکان را به شما می دهد تا دیسک های بوتیبل(Bootable) فوری جهت تعمیر و نگهداری سسیستم خود تهیه کنید . در هنگام فاجعه، جادوی نرم افزار Mavericks Cache Cleaner در Command Prompt در دسترس شما خواهد بود . کاربرانی که نرم افزار خود را رجیستر کرده اند می توانند نسخه ی پرتابل MCC را بر روی Flash Drive یا iPod نصب کنند .  نسخه ی پرتابل این نرم افزار بر روی هر سیستم Mac قابل اجرا است و ابزار سومندی برای تست کردن هارد درایو، پیکسل های اسکرین، باطری ها، رم و …. می باشد. 

 

– آنتی ویروس

نرم افزار Mavericks Cache Cleaner به شما کمک می کند تا از سیستم خود در برابر ویروس ها محافظت کنید . MCC سه لایه آنتی ویروس را برای محافظت از سیستم به کار میگیرد و می تواند با اسکن لحظه ای فایل های دانلود شما از اینترنت، از سیستم شما در برابر ویروس ها و تهدیدهای Mac و Windows محافظت کند.

 

– سیستم مورد نیاز :

Universal Binary requires OS X 10.4 – 10.9.3 

 

تصویری از محیط برنامه Mavericks Cache Cleaner :

MCC

 

دانلود نرم افزار Mavericks Cache Cleaner MacOSX با لینک مستقیم از دانلود فارسی

لینک دانلود